Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nyomta meg kívülröl a...

Miért nyomta meg kívülröl a hasam? Ma voltam n. gyógyásznál kb 6. Hetes lehetek. Jövőhéten csinálnak ultrahangot, de mondta hogy érzi a babát.

Figyelt kérdés

#Hasnyomás #bizonyított terhesség
2019. okt. 2. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

6 hetesen nincs baba még.


Egy embrió van.


Kb 2 mm ilyenkor.


Úgy képzeld el, hogy akkora mint egy szem tic tac cukorka. SZerinted azt érezni?


Vagy tán kézrátétellel érzi?

2019. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtapintotta, hogy nagyobb-e a méh a szokásosnál. Nem a 2 mm-es "babát" érzi, azt elhiheted.
2019. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nagyobb a méh a szokásosnál


Aki nagyon ért hozzá és olyan a tapadàs, az van, hogy a petezsák helyét vékony nőnél ki tudja tapintani.


De baromi kétesélyes


Nemrég volt egy kérdés is erről.

2019. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.


Az én irvosom sem "szakszavazott" nekem

Sokkal közelebbinek érzed ha babának hívja


Nem mondta h szívcsőpulzálás( pedig tudom, hogy az) hanem itt ver kis szíve

Ebből a pontból lesz a rendes szív

Stb

2019. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a terhes méh felpuhul. Azonnal érzi a doki. Nekem is rögtön mondta tapintás után, hogy valóban terhes vagyok. Csak utána mentünk át uh-ra :).
2019. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a terhesség megállapításánál van kétkezes (bimanuális) vizsgálat, aminél az egyik kéz az alhason van. Ezzal a méh helyzetét, méretét, formáját, stb meg tudja állapítani.
2019. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a férfi nőgyogyász ultrahang előtt, pocakodat tapogatja,hogy méhedet ilyenek terhes vagy-e megállapicsa
2021. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!