Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendeltetek már innen kiságyat...

Rendeltetek már innen kiságyat? Milyen a minősége?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 15. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsi a kiságy része! Olyan 8-10 hónapos koráig kényelmes a babának. Utánna ha átalakítod heverőnek akkor megbleesik róla he este forgolódik!

Ez akkora mint egy kiságy, csak olyan mintha beletennéd a komódot annyival kissebb a fekvő rész, szóval nem igazán lehet jól kihasználni, barátnőmnek ilyen volt, de 1 évesen vettek egy sima kiságyat amiben elfért a gyerek, és a pelenkázó akkor már nem is kellett, mert 6 hónapos korig pelenkázod csak azon! Utánna leforog leesik róla!

Inkább vegyél egy külön kiságyat és pelenkázó komódot amit később komóddá lehet alakítani!

2010. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


én tőlük vettem, nagyon jó minőségű, szép, 2 éve használjuk és semmi baja!

2010. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


ha nem akarsz annyit költeni és nem kell szekrény ez is nagyon szép, és ingyen házhoz hozták!

2010. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ugyanilyen van, ugyan nem innen rendelve, de ugyanez! Én meg vagyok vele elégedve! Nagyon szép, nagyon masszív, és szerintem nagyon jó minőség! Most sem vennék másikat!

Anyóséknál sima kiságy van, szintén 60X120-as (mint ez), és a fekvő része ugyanekkora, mint ennek a kombi ágynak, szóval ez nem mérvadó szerintem. A sima kiságy is vagy 60X120-as, vagy 70X140-es.

Ezen ott van mellette a pelusozó is! Szerintem nagyon hasznos!

2010. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!