Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szódabikarbóna - fiú - lány...

Szódabikarbóna - fiú - lány tesztet mikor érdemes legkorábban végezni? Kinek jött be?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez az amikor rápisilsz és felhabzik (savas üdítőt/élelmiszert fogyasztottál pl. narancs, mandarin, citrom), akkor bekötött szemmel kell meginni, ha nem habzott fel (lúgos üdítőt/élelmiszert fogyasztottál pl. körte, barack, eper, banán), akkor nyitott szemmel kell meginni?
2019. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
MI VAN?????????????????????????????
2019. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Én nem csináltam meg, de mintha valahol azt olvastam volna hogy 16 hetesen érdemes megcsinálni.
2019. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmikor, mert idióta babona.
2019. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak és kizárólag a 18-19. heti genetikai ultrahang közben lehet elvégezni. Mégpedig úgy, hogy veszel egy zacskó szodabikarbónát, megfújkodod háromszor kelet felé fordulva majd beleteszed a jobb hátsó zsebedbe. Az orvosnál ultrahang közben kinyitod a szádat, veszel egy levegőt és a hangszálaid pontos megrezegtetésével megkérdezed az orvost, hogy fiú lesz vagy lány, majd hazaérve kiveszed a szódabikarbónát a zsebedből és sütsz belőle valami sütit.
2019. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Amikor nagyon unatkozol
2019. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi? Ez komoly?! En pont annyira 50%-os pontossággal megmondom neked mint a szódabikarbóna. Lány lesz. Szívesen.
2019. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
16. hét után érdemes azt mondják. Nekünk egyébként bejött de ez a teszt nem alapul semmilyen tudományos kísérleten tehát nem lehet rá alapozni. Akinek viszont semmi humorérzéke nincs és szórakozni sem szeret ilyenekkel az nem értem minek irkál ide.
2019. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy idióta babonában, amit kínosan sokan komolyan is vesznek, semmi humoros nincsen. Inkább elszomorító, hogy van aki még itt tart.
2019. okt. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyikben sem hiszek, de többet is kipróbáltam, mivel a törpém a 7. hónapig nem akarta megmutatni magát így elszórakoztattam magam az ilyenekkel.

Kipróbáltam a gyűrűt tarts a hasad fölé, lányt "jósólt"

a szódabikarbóna szintén lányt

több helyre hízol nem csak hasra szintén lány

sokat hánysz a terhesség első felében fiú

szép marad az arc bőröd fiú

nem hegyes hanem dinnye alakú a hasad lány

kínai naptár lány

Hétből 5 lányt "jósolt, kettő fiút. Lányom lett.

Az egyetlen amiben hittem a megérzésem. Férjemnek 3 fiú testvére van, a családban nincs egy lány sem, valahogy éreztem, hogy majd mi törjük meg ezt.

2019. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!