Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes legkorábban...

Mikor érdemes legkorábban 4d-re menni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a 22 és a 28. hét között a legideálisabbak a körülmények.
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél, genetikailag bizonyosságot kapni, hogy jól van a babád, vagy babamozizni és pufi babácskát látni.

Ha az első, akkor a 12-20.hétig, ha a második, akkor 24-30.hétig.

Mindegy mikor mész, mindig jó élmény!

2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először 19 hetesen voltam, utána 24 hetesen. Sokkal jobban sikerült a 19 hetes!
2010. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én el akartam menni a 16. héten, de a doki, akihez mentem volna, lebeszélt. Én csak a baba nemére lettem volna kíváncsi, de így a 18. héten egyből genetikait is néznek. Amúgy ha genetikai vizsgálat, akkor a 12-13. hét, utána pedig a 18-20. hét környékén érdemes menni, ezek a javasolt időpontok. Ha ténylegesen a babádra vagy csak kíváncsi, és már úgy, hogy szép kis pufi, akkor nekem a dokim a 28. héttől javasolta.
2010. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12-13 hetesen elvileg már látszik a neme.

Biztos voltam benne, hogy 12 hetesen menni akarok, most itt tartunk, és nem is tudom, hogy akarok-e.

2010. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most 16+1 napos vagyok és jövő héten hétfőn megyünk 4d,re azaz 16+5 naposan. Elsősorban meg szeretnénk bizonyosodni arról, hogy jól van-e, na meg reménykedünk benne, hogy megmutatja magát és kiderül a neme is:)

Én nem foglalkozom vele ki mit mond, mi szeretnénk látni most a picinket:)

Ha Ti is látni szeretnétek és van ár anyagi keret, akkor menjetek el többször is (na nem mértéktelenül, mert az sem jó), minden korban nagy élmény látni őt!


Sok boldogságot

egy kismami

2010. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam 16 hetesen hogy tudjam jól van meg kiváncsi is voltam nagy élmény volt sirva is fakadtam mert más mint a 2d s...kis csonti de nagyon aranyos és nagyon mozgott amit én nem éreztem...voltam 20 hetesen hogy jól van e megint az is nagyon jó volt de nem lettek olyan jó képek de legalább kiderült a neme és tudtam hogy okés utánna kezdett el mozogni csak azon a héten...

És voltam 29 hetesen hát az igazi élmény volt győnyőrű volt leirhatatlan....én egyiket sem bántam meg 38 héten akartam menni megint de 37 héten megszületett a babám..bocsi ha hosszú voltam

2010. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!