Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál,1 hete nem...

Ma voltam dokinál,1 hete nem jött meg, jún.11-én volt meg utoljára,26-án volt tüszőrepedésem. Még nagyon korai terhességről beszélünk, ugye nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Nem tudtak semmi konkrét dolgot mondani, csak azt hogy nahy valószínűséggel terhes vagyok, megvan vastagodva a méhnyálkahártyám, még nincs petezsák.
2010. júl. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom visszarendelt két hét múlva addig szedj terhesvitamint és vigyázz magadra.
2010. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de miért nem látott semmit???nagyon korai lehet?
2010. júl. 16. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

az embrio a hatodik héten is csak 2-3 mm !!!! nem láthatja ha nem csúcsszuper a gépe. ... - legtöbbször nem olyan.-

de két hét múlva már valszeg látja és a méhet is jobban tapinthatja.

2010. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs. most akkora hat hetesen kicsit nagyobb de még 8 hetesen is csak másfél centi. szóval nem nagy..
2010. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nagyon picike, normális, hogy nem látszik semmi, nekem sem látszott egyik baba sem még ekkor.


Az sem biztos, hogy akkor fogant, amikor a te számításaid szerint tüszőrep volt, kivéve, ha utána egyáltalán nem feküdtetek le egymással.


Nekem is hiába volt 15. napon tüszőrepedésem, mégis a 21. napon fogant legkorábban a babám (előtte nem voltunk együtt).

2010. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két hetet vártam, miután kimaradt a mensesem és ugy mentem el orvoshoz. Uh-t nem csinált, csak megvizsgált és azt mondta, hogy terhesség gyanus. Egy honap mulva rendelt vissza, és akkor láttuk az ultrahangon a picit. Ha a teszt pozi, akkor biztos a terhesség. Gratulálok!


15 h km

2010. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:-)
2010. júl. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!