Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra lett a terhességi...

Mikorra lett a terhességi tesztetek 2 egyforma erős csíkos?

Figyelt kérdés

azért kérdezem, mert olvastam, hogy minél gyorsabban növekszik a hcg szintje, annál kisebb a vetélés kockázata.


nekem nemvárt utáni nap erős +, de még nem két egyforma vonal. ez jónak számít, megnyugodhatok egy picit?


aggódom, annyi rosszról hallok


2010. júl. 16. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, nem kell aggódnod, a vonal kétnaponta erősödik, ahogy egyre több a hcg. Én 2 héttel a nem várt után teszteltem, és a második csík egyből kijött, ahogy rácseppent, és erősebb lett, mint a kontrollcsík.

Csak nyugalom, gratulálok a babához, és jó egészséget kívánok!

2010. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkor azt hiszem pár nap múlva, talán hétfőn csinálok még egyet.

köszönöm, hogy írtál :)

te akkor jó sokat vártál, mire teszteltél :)

2010. júl. 16. 10:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a menstruáció elmaradása után egy héttel teszteltem,és teljesen erős,egyforma két csíkos volt.Mindkét terhességemnél így volt! 22h.kismama
2010. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
OK. köszönöm neked is. most már van kiindulási pontom, tudok viszonyítani
2010. júl. 16. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:

En teszteltem a nemvart elott 4 nappal- nagyon nagyon halvany lett.

Aztan minden nap neztem (tele voltam netes olcso teszttel) es naprol napra erosodott, de a nemvart utani par napban meg nem volt ugyanolyan eros a 2 csik, csak kb egy hetre ra. Teljesen normalis, ne aggodj!

Es GRATULALOK!! :) :)


12+1 h km

2010. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 hetes terhesen teszteltem, egyértelmű + volt, de szerintem a teszttől függ,h melyik vonal milyen, nekem is az egyik vékonyabb volt, de ettől még az eredmény pozitív!

Úgyhogy teljesen jó az eredményed, és nem kell aggódnod, főleg nem a teszt vonalkáinak erőssége miatt. :)

(Egyébként 6 hetes terhesen érdemes először felkeresni az orvosod.) Kellemes babavárást, és tényleg ne aggódj!


24 hetes kismama

2010. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most hétfőn csináltam a 2.at. sötétebb, de talán csak egy árnyalattal. ez még nem gond?
2010. júl. 19. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én mind az 5 terhességemnél a mensi elmaradását követő nap csináltam tesztet, minden alkalommal teljesen erős volt, egyből kijött, mégis csak egy babám maradt meg, egyet meg kellett szakítani betegség miatt, de 3 sajnos elhalt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy semmi összefüggés a teszt erőssége és a vetélés között. Ne aggódj ilyenek miatt, örömteli terhességet és egészséges babát kívánok Neked!
2010. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy még plusz hormonpótlást is kaptam az első vetélés után a biztonság kedvéért, mégis újra megtörtént a baj. Szóval a vetéléseknek ezer más oka is lehet. De tényleg ne aggódj, légy pozitív! Ezt tapasztalatból mondom.
2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem sosem volt egyforma erős. 4 terhesség, ebből egy vetélés végül. mindegyikre több teszt. de soha nem volt ugyanolyan erős :-)

tojd le. gratulálok, lehet izgulni :-)

2010. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!