Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Lett valakinek dpo...

Kismamák! Lett valakinek dpo 11.12. napon nagyon halványan pozitív a terhességi tesztje, sajnos csak kb. fél óra után? Lett belőle erős teszt és baba?

Figyelt kérdés
Osszátok meg légyszi tapasztalatokat a terhességi tesztekről?
2009. aug. 14. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pozitív lett, de az 10-es érzékenységű volt. Minden nap csináltam és egyre erősödött. Sokszor tévedett teszt szellemcsík is lehet. Szerintem érdemes újat csinálni reggel!
2009. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Clearblueval csináltam. Az úgy tudom jónak számít.
2009. aug. 14. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó, csak nem annyira érzékeny. Ilyenkor még kevés a HCG a szervezetedben, és egy érzékenyebb teszt tutibb lenne. Keress rá itt neten a tesztek érzékenységére, nézz utána melyik lenne a legjobb. Én a netről rendeltem anno 10-est, és már a 10-ik naptól teszteltem. Sokszor láttam szellemcsíkot, mert a köv.nap vagy nem volt ott, vagy nem erősödött, nem is lett babó belőle.

A nagyon halvány az nagyon nagy remény, holnap reggel lőjj el egyet, akkor biztosabb lehetsz! Sőt, hogyha vastagabbat veszel (pl.Medilab, igaz ez 20-as v 25-ös), ketté tudod vágni ollóval.

2009. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem minden áldott nap teszteljetek...hátha.

Mensikor is...

Jézusom...

2009. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Mit fáj ez neked, nem a te pénztálcádból húzzuk ki az árát hanem a sajátunkból.

Mi annak a szalonnának az árát vonjuk meg magunktól amit te megveszel! Ennyi. Jesszus.

2009. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Ez már beteges amit műveltek már ne is haragudj...

ennyire nem lehet görcsölni---

2009. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A baratnomnek is keson lett pozitiv, a teszten feltuntetett hatekonysagi idon tul es vegul volt baba, de o nem merte beleelni magat addig, amig el nem jutott a nem-vart napjaig es akkor lett idon belul egy pozitivja.

En szemely szerint a clear blue-ban jobban megbizom, meg akkor is, ha az erzekenysege gyengebb. A vizeletfelvevo kepessege jobb es a minosege is, mint sok vekony papircsikos 10-es erzekenysegu tesztnek. En is a 10-esben remenykedtem, de az elmaradt mensim napjan reggeli elso vizeletbol is az ilyen teszten szinte lathatatlan lett a 2. vonal, szoval hiaba volt erzekeny, de nem volt hiheto, a ferjem este megunta, elszaladt es vett clearblue-t es az eroltetett esti vizeletbol fel percen belul hatarozott pozitiv lett.

(Egyebkent az elso babammal is a nemvart napjan este lett pozitiv a clearblue, azert vette a ferjem ismet ezt, akkor masikkal nem is probalkoztunk.)

Elkeseredni nem szabad, de szerintem probald meg meg 2-3 napig terelni a gondolataidat, amennzire szabad es tesztelj ujra.

Sok sikert!

2009. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy órával a tesztelés után keveredtem vissza a fürdőbe és akkor láttam, hogy a teszt, amit 10 percig szugeráltam, kétcsíkos lett! Néhány nap múlva 5 perc alatt csíkos lett, többet nem is csináltam. Ez nem rágörcsölés, hanem BABAVÁRÁS, kedves előttem (le)szólók. A clearblue csak drága, de nem elég érzékeny.

Amúgy nem a "görcsöléstől" lesz v nem lesz valaki terhes, szóval "görcsölj" csak nyugodtan, minden normális családtervező szeretné tudni az elmaradt mensi körül hogy terhes-e vagy sem.

Jézusom.

Minden jót, boldog babavárást!

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást. Sajnos ma reggel a gravi neg. lett. De nem adom fel, végülis még nagyon az elején vagyok. Szerintetek?
2009. aug. 15. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi történt veled azóta?

Lett már pozitív teszted?

2009. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!