Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan másnak, hogy...

Volt olyan másnak, hogy terhessége alatt égő érzéssel küszködött, de nem tenyészett soha semmi?

Figyelt kérdés

Már kétszer voltam tenyésztésen, mindkettő negatív lett, canesten kombit is próbáltuk, de egy hét múlva visszajött. Égő érzésem van, a folyás az változó, az nekem mindig is volt, így azt nem tudom tünetnek felfogni (nem zöldes-sárgás).

Szóóval, másnak is volt ilyen, hogy ezzel küzdött? Nagyon kellemetlen de kb semmit nem tudok vele kezdeni... Hagyjam el a cukrot? Mit csináljak?


2019. okt. 9. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapállapotban nem. Viszont a második várandósságom alatt a sperma iszonyatosan csípett. Nem volt ilyen se előte, se utána, a többi babával sem, csak az alatt a 38 hét alatt. 🤷🏼‍♀️
2019. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel: elhagytam a cukrot, azóta semmi bajom. +probiotikum. Hehh.
2019. okt. 12. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 hát pedig a cukor általában a Candidának táptalaj. Furcsa, hogy nem találtak semmit
2019. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem még soha nem találtak semmit. Régebben amikor fertőzésem volt, az orvos találomra írt fel gyógyszert mert hiába volt folyásom és undorító és büdös stb., SEMMIT nem tenyészett. Nem értem én ezt :D
2019. okt. 14. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 sajnos vannak ilyen kontár "orvosok"
2019. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!