Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor vett dolgokat? .2020...

Ki mikor vett dolgokat? .2020 Február 11 re vagyok kiírva . De már úgy vennék dolgokat de még korai szerintem . Csak már vásárolhatnékom van 😁😁

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Csak a 30.héttől, nem babonából, csak akkor lett egy kis időm rá.
2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne korai? Mind a 4 gyereknél elkezdtük a 8-9. héten átalakítani a házat, megvenni/elkészíteni a dolgokat.
2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne korai? Ki mondja ezt meg? És mi lesz, ha "korán" veszel valamit? Semmi.


Ha kedved van, vásárolj és élvezz ki minden pillanatot!

2019. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
én február 14-re vagyok kiírva. én magam még semmit nem vettem, örököltünk kiságyat, járókát, meg szülőktől kaptunk babakocsit. mostanában érzem azt, hogy lassan benézek 1-2 bababoltba, de hát nem tudom mit is kéne venni 😅 meg semmiben nem vagyok babonás, viszont valamiért még a kiságyat is félek összerakni.
2019. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak hallgass a szívedre! Ha akarsz vegyél, én azt nagyon élveztem, hamar el is kezdtem, hogy ne egyszerre kelljen venni dolgokat. Vagy ha megláttam valami cukit, ami amúgy is kellett, akkor megvettem. Mostanában fogok szülni és jó, hogy minden meglett időben, nem kapkodva kell vásárolni, rendezgetni. A vége felé már úgyis azzal leszel elfoglalva, hogy szépítgesd a kiságyat, pelenkázót. Kimoss, vasalj mindent... Stb.
2019. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha örömet okoz, vásárolj nyugodtan :) a babonák már nem divatok. Ha vásárolsz te is boldogabb nyugodtabb leszel, az pedig a terhességnek is jót tesz. Arra figyelj hogy felesleges dolgokat ne vegyél össze vagy amiből nem tudod még hogy milyen a jó. Előtte tájékozódj! Mellesleg számíts rá, hogy a játékokat a rokonok fogják beárasztani a házba tehát inkább kezdd azokkal amik fontosabbak. De szerintem először csak nezelődj, járd végig a boltokat mi hol olcsóbb, hiszen van időd még! :)
2019. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
7 honapos vagyok es baromi babonas. Semmit nem vettem egy kis takaron kivul :) meg babaruhat kaptam hasznaltam. Most lemegy a 30.heti uh es egyben megrendelek mindent egy webaruhazbol. Nem fogok kulon szaladgalni semmiert.amugy is fekudnom kell. Szoval raersz,de vasarolhatsz is,foleg ha elso baba. En tobbet erre nem vallalkozok,azert nem is mertem elore vasarolnj.
2019. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor csak körbenézek valamerre, akár magamnak, vetek egy pillantást a baba részlegre és ha van valami akciós és neutrális színű (nem tudjuk a nemet még) akkor megveszem. Így apránként költeni nem gáz szerintem. Mondjuk múltkor nem tudtam megállni és vettem egy nem akciós Harry Potter témájú szettet, annyira aranyos volt. Ez van bedarált a marketing gép :D
2019. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 2020. február 27 re vagyok kiírva. Eddig a kiságyat vettük meg csak. Mivel az első gyermekünk kislány lett és a második is lány lesz, ruhákat nagyon nem kell vennünk (nyilván fogunk azért :) ), mindent elraktunk. Így ruhákat majd csak később veszünk. A babakocsit két hét múlva vesszük meg, akkor lesz a férjem itthon.
2019. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én Január 4-re vagyok kiírva. Még semmit sem vettem, de nem babonából, hanem mert most lett kész a házunk. A hétvégére tervezek egy nagyobb túrát, hogy beszerezzem az alap dolgokat.

Ha úgy érzed, nyugodtan menj vásárolni. A babonák miatt ne foszd meg magad ettől, az már régen volt,nem voltak ilyen gépek, kivizsgálások, mint most.

2019. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!