Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondanád el neki h apa...

Hogyan mondanád el neki h apa lesz, ha tudod h neki ez korai?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat. Kb 1,5 2 év múlva akartunk szülővé válni.

Az nem kérdés h megtartjuk-e. Arra lennék kiváncsi h h mondjam el neki? Ha várva várná- ezer ötletem volna h mondjam el az örömhírt. De most kb be fog pánikolni.. Nemrég beszéltük h neki nagyon korai lenne, nem akar még.

Szóval vlmi közlési ötlet?



2019. szept. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez esetben ne készülj kis zokniba dugott teszttel, hülyén venné ki magát ha nem örül neki. Ülj le vele egyszerűen, és mondd neki: terhes vagyok drágám.
2019. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én kb azt mondanám, hogy : " drága szerelmem, ha legközelebb nem akarsz gyereket, akkor védekezzél!"
2019. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Ezt küldd el neki viberen vagy messengeren, hátha veszi a lapot.

2019. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is így kezdeném...legközelebb oda kéne figyelni,ha korai!
2019. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod, hogy nem kérdés? Te megtartod, de ő nem valószínű.
2019. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mond el? A száddal. Te magad is felismerted, hogy nem kell ebben az esetben kiscipőt rakni az éjjeli szekrényére, vagy a tesztet felszolgálni kaja helyett vacsorára.

Közlöd simán, hogy terhes vagy.

2019. szept. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Honnan tudom? Mert eldöntöttem. Nélküle is felnevelem ha arról lenne szó. Amúgy ő szerintem örömmel várná, hasonlók a nézeteink, csak hát beparázna.


Igazából h h vezessem fel neki, h a bejelentés egyben nyugtatás is legyen.

2019. szept. 20. 08:19
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös: 2 ember 1 magzat. Szerencsére az én testemben van..
2019. szept. 20. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!