Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogyhatnék a csípőmből?...

Hogyan fogyhatnék a csípőmből? Nem szeretnék olyan széles csípőjű anyuka lenni, és szeretnék fogyni csípőből. Milyen gyakorlatokat csinálhatok terhesen, hogy onnét fogyjak?

Figyelt kérdés
17 hetes km. vagyok. Van rajtam egy kis felesleg, így indultam neki a szülésnek is, de azóta nem híztam még. 158/51,5 kg, de sok feleslegem van a hasamon és főként a csípőmön.
2010. júl. 16. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sima csípőtornát csinálhatsz, a terhestornáknak a nagy része ilyen.


Egyébként meg ezt teherbeesés előtt kellett volna megoldanod, nem terhesen kell fogyni :S

2010. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az elsö válaszolónak annyiban igaza van,hogy fogyózni nem most kell(nem jó ha a zsÍr elégetésével felszabaduló méreganyagok bekeülnek a babához is!) DE a további túlzott"deformálódást" azért még meg tudod elözni, nem muszáj óriáskörtévé válni. Oldal és haránt irányba fekve/ állva lábemelgetéseket nyugodtam csinálj, sétálj sokat este ha már nem kell megföni...Ezeken kÍvül van még csomó mozgásforma/ mozdulat amiknek nézz utána a guglin:)
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elírtam, azt akartam, hogy "így indultam neki a terhességnek is" :)


Kevesebbet enni nem fogok, mint amit szoktam, csak a körte forma zavar. :S És a lábemelgetésekkel, ha napi 20 percet cisnálom (10-10 perc mindkét lábra), akkor kb. mennyi idő múlva fog látszani a hatása?

2010. júl. 16. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én javaslom neked Rubint Réka terhes DVD-ét.Nekem nagyon bejött és nagyon jól érzem magam tőle és nem is megerőltető!

2010. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötletet!
2010. júl. 17. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A tegnapi 15:55ös vagyok. Írtam emilt Neked.
2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, megkaptam,köszi. :)
2010. júl. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!