Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell (ene) csinálnom, ha...

Mit kell (ene) csinálnom, ha nem kg-ból, hanem az alakomból akarok fogyni? (lent) Milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából nem az az első, hogy kb-ból fogyjak, hanem hogy normális alakom legyen. A hasammal és a combommal van a legnagyobb bajom... Tudom 1000+1 kérdés van már, de olvasgattam... És az étkezésemen már változtattam mert kb 5ször eszem egy nap, de csak keveset, emellett min. 2 liter víz. Így lehet belőle valami? Ötleteket kérek.
2011. máj. 20. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a futás lenne a legjobb, de nem nagyon bírok (szoktatom magam hozzá) És ha biciklizek minden nap min. 20 km-t?
2011. máj. 20. 13:06
 2/7 anonim ***** válasza:

HAsznál a gyors gyaloglás is, vagy az úszás is, de a biciklizés is. Viszont nem ortad, miért nem megy a futás, ha fáj töle a lábad, akkor elöször menj orvoshoz, hogy nézzék meg, mi az oka.


De mindenféle sport jó, ami csak tetszik neked, a leýneg, hogy rendszeresen csináld.

2011. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A futással csak az a bajom, hogy túl lusta vagyok hozzá, nincs bennem kitartás :D :( De muszáj lesz megszokni. Valahol olvastam hogy 2 perc futás 2 perc széta is nagyon hasznos lehet, ha ezt csinálod min. 30 percig. Szerinted?
2011. máj. 20. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az ha a futást és a gyaloglást váltogatod eleinte, aztán már egyre jobban fog menni a futás is.
2011. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért várok még válaszokat :)
2011. máj. 20. 16:42
 6/7 anonim válasza:
Saját testsúlyos edzés, heti 3x HIIT edzés
2020. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, rendszeres mozgás kell, ami jól esik..
2020. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!