Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet teherbeestem 1-2napja,...

Lehet teherbeestem 1-2napja, es fogászati CT vizsgálatot kellene csinaljak egy fogrol, ártalmas lehet? A tobbi lent

Figyelt kérdés

A rontgen azt mutatja minden rendbe de szokott fájni es gyokerkezelve van.

Mindenkepp Ct vizsgalatot kellene csinaljak a fogamrol , mit tegyek?

Valaki mêg járt igy?

Lehet bajom tõle ha csak most termékenyűlt meg a petesejt.

Persze nem biztos hogy terhes vagyok de lehet hogy igen..


2019. okt. 11. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 napja történt a dolog, még nincs megtermékenyült petesejt. Még nagyon nem vagy terhes. Sőt, kicsit sem.
2019. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első írta. Ha 1-2 napja szexeltél akkor még nem történt meg a megtermékenyítés ergo nem vagy terhes.
2019. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rendben, de jovo hetvegéig megtermekenyűlhet , ami kb.7nap es akkor keszűlhet Ct-t
2019. okt. 11. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Még nem is vagy terhes, de már szétparázod magad. Nem vagy még rá felkészülve, még ne vállalj gyereket! Nagyon hamar befogsz dilizni, ha ilyen szinten aggódsz mindenért. Nem jó kezdet, hidd el. Lazulj el, terhességgel onnantól kezdj el foglalkozni, hogy kimarad a menzeszed ÉS pozitívat teszteltél. (#1 voltam)
2019. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kell Ct vizsgalatot csinaljak 2-3heten beul.

Babat is szeretnek nagyon ebbe a honapba , surgos mert a fonokom csak 2-4orara akar bejelenteni 8helyett es amugyis mar regota akarunk babat csak a fogkezelesek mar honapok ota tartanak.

Ezert valaszt varok, ami surgos is, mert ebbe a honapba szeretnek teherbe esni de a Ct vizsgalatra is szukseg lesz, sot jovoheten rontgen is lesz.

Remelem ertitek, segitsetek . koszi

2019. okt. 11. 22:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt a CT dolgot nem értem, sőt a röntgent sem igazán. Terhes vagyok, belobbant egy gyökérkezelt fogam. Igazából lövésem sem volt, hogy melyik okozza a problémát, mert a fél arcom fájt. Elmentem egy normális klinikára, elkezdték kezelni a fogam, megoldották minden nélkül. Vagyis még mindig járok. Baromi drága, de inkább menj normális helyre ahol figyelembe veszik ha pl azt mondod, hogy nem köszönöm ezt meg ezt nem szeretném.
2019. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amugy már maga a röntgen is káros a babára

Alá is kell írni hogy nem vagy terhes, vagy ha mégis.. Akkeo vallod a felelősséget.

Én is foggal mentem volna röntgenre de még nem tudtam hogy terhes vagyok.

Mondtam hogy van rá esély és kiakadt a radiológus (vagy ki csinálja ezt) hogy ő akkor nem csinálja meg.

És még szerencse, mert 4 hetes terhes voltam.

2019. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elso 4-5 hetben a mindent vagy semmit elv ervenyesul, szoval barmi eri a babat, sugarzas, antibiotikum, alkohol...vagy "elvetelsz" meg mielott kiderult volna hogy terhes vagy, vagy semmi baja sem lesz tole.


Terhesseget meg minimum akkortol szamolj, amikor mar kimaradt a menzeszed.


Egyebkent a beleegyezesed nelkul nem csinalnak CT-t. A hasadra, medencedre meg tehetnek vedokopenyt, hogy ne erjen ott a sugarzas.

2019. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Még terhes sem vagy... Menj a CTre, ne egy olyan dolog miatt aggódj, ami meg sem történt....
2019. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A teherbeesés nem kívánságműsor, hogy te akkor most akarsz teherbe esni. Egyáltalán nem vagy felkészült a feladatra. Előbb legyen normális munkád, legalább 1 évig, utána lehet nekikezdeni. Meg persze, ha lelkileg, értelmileg és érzelmileg is felkészültél rá. Te mindettől még nagyon messze állsz.
2019. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!