Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen munka terhesen? Ártalmas...

Ilyen munka terhesen? Ártalmas lehet?

Figyelt kérdés

díszítéses alkalmi munkát lehet e végezni, ha nagyon erős ragasztó szag van a termékben?

Felmerult bennem a kérdés, mert a hajfestést is jól szellőző helyen javasolják ilyenkor.

És nem tudom hogy a ragasztóval mi a helyzet.

Elég nagy hely, voltam mar ott tavaly, meg nem terhesen. Midnen asztalon van forró folyékony ragasztó aminek a szaga erősen terjeng a levegőben. Persze van szellőztetés de akkor is érezni, hiszen felette dolgozik az ember.


2019. szept. 22. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:

TERMEKBEN

Nem termékben :)

2019. szept. 22. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld kerülni. Mind vegyszer amit beszívsz. Nem gondolnám, hogy terhesen ez olyan jó. Nem terhesen sem az.
2019. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok híve a magyar azonnali munkakerülésnek terhesen, sőt labormunkát végzek, ahonnan többen mentek szülni a 36. héten minden gond nélkül (megfelelő védőeszközök és munkakörülmények mellett), de a mindenféle gőzökben és gázokban, vegyszerekben való munkát abszolút kerülendőnek gondolom.


Lehet terhesen vegyszerekkel dolgozni a szabályok szigorú betartásával (sőt a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem növeli a vetélések, rendellenességek, koraszülések gyakoriságát, HA a munkavédelmet betartják), de ahol érezhető a levegőben folyamatosan a vegyszerszag, a finoman szólva messze van az ideálistól, és munkavédelmi szempontból aggályos. Nem vállalnám.

2019. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szépségszalonom van, egy fodrászunk van, egy sminkesünk én pedig körmös vagyok. Porcelánköröm építésekor a liquid iszonyú büdös. Persze van szellőztetés, de az nem sokat segít. Dolgozom még most is, viszont elnézést kérve mondtam a vendégeimnek, hogy csak gélkörmöt vállalok, azt is maszkban természetesen. Rosszul is voltam az erős szagoktól, máshogy nemis tudtam volna megoldani.

26hkm

2019. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!