Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 vagy a többedik babával,...

3-4 vagy a többedik babával, könyebb a terhesség, gyorsabb szülés nagyobb a has, a has 2. honapba olyan nagy mint szüléskor?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne a második hónapban olyan nagy a has, mint a szüléskor?


Már hamarabb látszik, de ennyi.


A többi egyéni kérdés, minden terhesség más.

2019. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egyik sem volt igy.

Az elso szulesem 6,5 ora volt, a masodik 4 ora, a harmadik kozel ket nap.

A hasam egyiknel sem volt nagy, a harmadiknal sem lett nagyobb es nem is latszott hamar (felido utan).

A terhessegem a 3. gyerekkrl komplikat volt, magas rizikoju es megelozte negy veteles. A ket nagyobb gyerekkel semmi ilyen nem volt.

2019. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb látszott (12 hetesen én már láttam), de nem volt könnyebb a terhesség, sőt, olyan problémáim is előjöttek, amik a másik kettőnél nem. A szülésem azért volt gyorsabb, mert megindították, de ahhoz képest sokáig tartott (3 órát saccoltak, 7 óra volt így, a tesókkal 16 óra volt az első fájásoktól.) És így is 7 percen múlt, hogy nem lett sürgősségi császár.
2020. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. baba 12 óra vajúdás spontán szülés

2. Baba 4 óra vajúdás spontán szülés

3. Baba 6-7 óra vajúdás, sürgősségi császár


Mind 3.-nál nagy hasam volt, főleg a 3.nál, viszont itt nagy súlyfelesleg miatt is volt nagy, sokáig emiatt nem is látszott a terhesség.

2020. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lesz könnyebb semmi csak gyakorlottabb vagy, azért lehet más mert a korábbi terhességtől megváltozott a tested, pl sokak felszednek plusz kilókat
2020. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!