Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán orgazmus ellen lehet...

Spontán orgazmus ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, rossz helyen tapadó lepényem van. Emiatt a doki félidőben eltiltottt minden fajta szexuális dologtól. Ma nap közben elaludtam, es spontán orgazmusra keltem. Félek, hogy a lepénynek nehogy baja legyen. Tény már sokszor eszembe jut a nemi élet hiánya, de eltereljem a gondolataimat. Viszont álmomban nem tudok mit csinálni 🤷‍♀️ még legalább 7 hetet jó lenne ha bent maradna a baba. Csak félek, hogy ha ez ismétlődni fog, hamarabb beindul a szülés 😕
2019. okt. 14. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ellen nem tudsz mit tenni... de csak nem olyan rendszeres ez.....
2019. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen orgazmus nem igazi szerintem.
2019. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne izgulj nem lesz semmi baj emiatt!

2019. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt rendszeres, de ma megint ugyanaz volt 😞 kellemetlen, és az is hogy Utána betonkemény lesz a hasam 😶
2019. okt. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!