Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, és...

20 hetes terhes vagyok, és néha ha olyat álmodok, amiben méhösszehűzódás szerepel, akkor arra ébredek, hogy valóban, érzem! Ez gond lehet a picire nézve?

Figyelt kérdés
Milyen érdekes dolgok ezek, hogy produkálja a szervezet..multkor pl.orgazmust álmodtam, és felébredtem..mert összeugrott a méhem kicsit...aztán visszalazult.Tegnap este meg azt álmodtam, hogy futottam vagy 20 percet..és lüktetett a hasam...majd kiugrott a helyéről..és erre is felébredtem, hogy mintha tényleg!Ez vmi bajt jelezhet ? Vagy csak az agy produkálja.. !Ugye nincs semmi baja a babámnak, hogy így néha éjszaka rámtör !?
2008. nov. 16. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Itt inkább arról lehet szó, hogy valóban van összehúzódásod, és beleépíted az álmodba. Én ma azt álmodtam, hogy csuklik a babám, majd felébredtem, és tényleg csuklott. Biztos volt, olyan, hogy mondjuk pisilned kellett, és álmodban el is mentél, majd felébredtél, és tényleg kellett. Ezzel csak azt akarom, hogy nem az álom van hatással az ingerekre, a testedre, hanem pont fordítva. Boldog babavárást!38 hetes kismama.
2008. nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!