Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megrepedhet mindenféle előjel...

Megrepedhet mindenféle előjel nélkül a magzatburok nagyon korán?

Figyelt kérdés
Ha nincs jele fertőzésnek, nagyon vigyázok magamra, a méhszáj zárt, baba jól van, akkor ugye ilyesmi nem történik? Ez a visszatérő félelmem, és emiatt gyűlölöm a terhesség alatt jelentkező vizes folyást is, ami amúgy tök normális...nyugtassatok meg..
2019. okt. 15. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem történhet ilyen, de az igazat megvallva terhesség alatt baromi sok dolog történhet, nekem ez pl. eszembe se jutott, a legtöbb gyerek szépen megszületik minden gond nélkül, bízni kell a legjobbakban.
2019. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 32.héten repedt meg a burok, minden előjel nélkül, zárt méhszájnál. Nem volt fertőzéses sem. 2 hétig feküdtem a kórházban szívárgó magzatvíz el, aztán megindult a szülés,amit próbálták visszatartás, de nem sikerült. 2500gr 47cmrel született a kisfiam, aki már 1 éves, ügyes, járkál,szépen fejlődik.
2019. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennél még korábbira gondoltam. Amikor még nem lehet tenni érte semmit. De tudom, butaság ilyeneken kattogni..
2019. okt. 15. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lehetséges, és tenni sem tudsz ellene. Én csak a saját példámat írtam.

Inkább nézz valami vígjátékot, mint ilyeneken agyalj.

2019. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekudtem.korhazbam,volt akinek elment a vize vagy megrepedt. Kepzeld Pecsen speci folyadekkal vegeznek visszatoltest,feltoltest. Tobb sikeres eset tortenete is kint volt a falon. Akkor is volt el lany,aki igy jart,mar felidos volt,de befort a burok es ujratermelodott a vize. Nem eselytelen.
2019. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordulhat, de szerintem nagyon ritka! Nekem sajnos ez történt 3éve, 16hetesen. Nagyon magas gyulladás volt a szervezetemben, ami megrepesztette a burkot. Sajnos, csak utólag derült ki. De ez ritka eset tényleg. Próbálj meg pozitívan hozzá állni, különben begolyózol. Most 39hetes vagyok és várom nagyon, hogy megszülessen a kisbabám! :) Neked is boldog babavárást!
2019. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. okt. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!