Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már menni kell a korhazba...

Már menni kell a korhazba vagy csak valami előjel?

Figyelt kérdés
Ma reggel ota erzem plane ha megyek vagy csinálok valamit, egy feszulo erzes a hasamban, jobb oldalt szurkal inkabb mint mikor siet az ember és elkezd fajni ott oldalt. De ez inkabb a hasamba mint az oldalamba. 37 +2 hkm
2019. márc. 31. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pihenésre, zuhanyra csökken a fájdalom vagy elmúlik, nem jön rendszeres időközönként akkor csak jósló fájás.


Viszont ha rendes fájások lennének akkor is ráérsz még bőven bemenni. Én kb 5 perces fájásokkal mentem be, de ígyis oxytocint kaptam, hogy minnél hamarabb megszüljek, és átadjam a helyem a következő kismamának, aki már kinn várta, hogy megszüljek.


Vegyél egy stoppert a kezedbe, es addig be ne menj a kórházba míg nem rendszereződnek a fájások.

2019. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt most ugy erzem elmult most lepihentem. Nemsokara le zuhanyzom es meglatom mi lesz
2019. márc. 31. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Jósló lesz ez inkább


A fájást az megérzed tuti!



A zuhanyra enyhül, pihenésre is

Akkor hiába erősebbnek tűnik derékból sugározva, az is csak jósló


Milyen messze van a kórház?


Tőlünk 1 óta volt

5 percesekkel indultunk

2 percesekkel értünk be

Még 4 óra volt a baba érkezèse


(Össz 7,5 h lett meg )

2019. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, hat vagy 15 20 percre van a kórház. Hol elmúlik hol vissza jon egy pici szurkalas inkabb.
2019. márc. 31. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni. A 36. héttől voltak jóslóim, amik persze megijesztettek. Az inkább hasonlított ahhoz, mint amikor feszül a hasam a szélgörcstől vagy fullosan beettem :) Teljesen viselhető volt, ha pihentem elmúlt. Szülés előtt 3 nappal (40. héten) viszont éjszakánként már rendszeres fájasok órákig, de reggelre mindig visszaritkultak és kb megszűntek. Napközben óránként előjöttek. Simán elvoltam velük. Nem volt szurkáló jellegű. 3. éjjel viszont egyre sűrűbb lett és bizony összetéveszthetetlen kapaszkodós fájásaim lettek hajnalra. Nem hittem el, hogy tudni fogom, hogy ez az, de hidd el tudni fogod...azt megérzed. 4 centivel értünk be taxival 10 perc alatt a klinikára, kb 2 óra múlva már 8 centinél jártam és burokrepesztés után még oxit is adtak, hogy kellően sűrűek legyenek a fájások, mert bár kíválóakat produkaltam csak ritkán. Fél 4-re értünk be és fél 9-kor megszületett a kisfiam.

Ennek ellenére ha van orvosod hívd fel telefonon vagy, ha aggaszt a dolog menj be feleslegesen a kórházba és küldjenek haza, mint hogy bármi gond legyen.

2019. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, hat össze vissza jon. Orakra elmúlik aztan majd megint szerintem is joslo de meg meglatjuk mi lesz es csak a hasam jobb oldalan. Erdekes
2019. márc. 31. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudni fogod. Én 7 percesekkel kezdtem. Az első pár fájás hascsikarást szerű volt (ment is a hasam), de utána egyértelmű.
2019. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!