Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges teherbe esni...

Lehetséges teherbe esni menstruációt megelőző napon lévő együttlét?

Figyelt kérdés
Jelenleg 12 napom van még a menstruációig viszont 2 napja reggelt hányással kezdem illetve napközben néhány illat, étel is ki váltja belőlem. Rettentően kívánós lettem. A szexuális együttlét megszakítással történt. Ugye 0% esély van rá? Csupán 2 alkalommal voltunk együtt, előző menstruációm előtti nap utána pedig a mostani ciklusom 9.-dik napján. Nem vagyunk párkapcsolatban, ez csak alkalmi kapcsolat. Ugye csak valami vírust szedtem össze? :(
2019. okt. 15. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik napon teherbe lehet esni, menzesz előtt/után/alatt is. A ciklus 9. napján meg a legtöbbször a legnagyobb az esély. De 12 nappal menstruáció előtt még valószínűtlen, hogy terhességi tüneteid lennének.
2019. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van esély ha nem védekeztek.

(én akkor estem teherbe amikor kb bárnelyik pillabatban megjöhetett volna)

2019. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Korainak tartanám én is a tüneteket, csak picit megvagyok rémülve..
2019. okt. 15. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj egyet. Ha terhesség okozna hányingert akkor már bőven van olyan magas a hcg-d, hogy tesztelhess.
2019. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Rendben van köszönöm szépen! Ha teszteltem írok. :)
2019. okt. 15. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont így esett teherbe. Ikrekkel 😅
2019. okt. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges. Spontán petekilökődés mindig lehet, akár egy nevetés vagy orgazmus hatására is. Nekem is sikerült.


Nem, megszakítással, pláne két alkalommal nem nulla százalék esély van rá, főleg nem egy nem összeszokott párnál. Hanem körülbelül 30.

2019. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A várt menstruáció nem jött meg, teszteltem és pozitív lett. A dolog annyiban javult, hogy az alkalmi kapcsolatból szerelem lett. Már csak a kérdés az, hogy mondom el neki ezt most. :'(
2019. okt. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!