Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este elkezdődött és egész...

Este elkezdődött és egész éjjel szúrt a méhem. Akkor is amikor a babócám mozgolódott. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok.
2008. nov. 17. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 34 hetes vagyok és tegnap nekem is szurkált. Én még görcsölgettem is hozzá,és a baba mozgása is fájdalmat okozott. Szerintem azért nincs baj, de ma délelőtt a biztonság kedvéért felhívom az orvosomat. Lehet, hogy csak nagyot nőnek a kicsikéink és a méh tágulása okozza ezeket a tüneteket.
2008. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írd majd légyszi hogy mit mondanak akár privibe is.egy kicsit aggódom.
2008. nov. 17. 08:45
 3/6 A kérdező kommentje:
azzal még kiegészíteném a problémám hogy tegnap úgy izzadtam mint a ló.szabályossan folyt rólam a víz
2008. nov. 17. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Felhívtam a dokit. (egyébként az izzadás nekem is szinte minden éjszakás)

Azt mondta ezek jóslófájások voltak, a szurkálás is ennek tudható be. Kérdezte, hogy nem csináltam-e valami megerőltetőt, akár a tüneteket megelőző napon. Mondtam, hogy vásárolni voltunk, sokat mászkáltam. Azt mondta, az is kihozhatta.

Hozzátette, hogy ez ebben a terhességi korban a jóslófájás már normális és, ha elmúlt akkor nincs semmi gond, így nem is kell hozzá mennem, ráérek a legközelebbi megbeszélt időpontban. ( remélem Neked is elmúlt már, de a szavaidból úgy vettem ki, hogy igen)

Akkor viszont, ha visszatérne és rossszabbúl lennék, hívjam fel és megnéz. A baba mozgását is ajánlotta, hogy figyeljem. Nahát abban nincs hiány! :)

Tehát lényegében, ha most jobban lettünk, és a baba is aktív akkor nincs gond, de, ha rosszabbodna a helyzet, akkor doki!

2008. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és azt mondta még, hogy 3x2 MagneB6!
2008. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igaza lehet a dokinak.tegnap egész nap talpon voltam.főztem,ajtókat mostam(talán a sok hajulgatás tett be)a baba rendessen aktív(nyomja magát kifele)csak fura volt ez szúrkálás.az első bébinél ilyen nem volt,pedig akkor sem pihiztem.most azért visszaveszek a tempóból mert nem szeretnék most megszülni.köszi hogy írtál és boldog babázást kívánok
2008. nov. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!