Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma meg nem rugdosott, mozgolod...

Ma meg nem rugdosott, mozgolodott a babam! Bajt jelent? Van ilyen angelsound szivfigyelom, meghagattam, minden ok ver a kicsi szive, de akkor miert nem mozog, egesz nap? Vagy talan azt is jelezheti hogy nemsokara szulni fogok? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

abszolút nem mozgott?nem is "vonult" arrébb,nem tolta ki magát?

próbáltad a bevált házi praktikákat,kis kóla,csoki...

2010. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék ügyeletre!

Inkább oda 100szor minthogy baj legyen!

35 hetes kismama

2010. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag szülés előtt pár nappal tényleg "nyugisabbak" babák. Különben a húgommal is történt olyan a 36. héten, hogy egy napig nem mozgott a kisfia. Ő akkor bement a kórházba, ott csináltak egy ultrahangot és megállapították, hogy minden rendben. Talán Neked is az lenne a legjobb, ha beszélnél orvossal. Végülis jobb a biztonság.
2010. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ketszer kinyomta magat egy kicsit, de ennyi volt, nem vadorol, rugdos, mint eddig minden nap majdnem megallas nelkul! Holnap kell mennem vizsigalatra, nem tudom mit csinaljak!! Talan varok estig aztan ha tovabbra sem mozdul felhivom az orvost. Remelem minden ok es csak lustibb napja van!
2010. márc. 7. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen a 35.héten,valahogy úgy fordult,hogy a popsija és a háta nézett előre a lábak-kezek meg "befelé"és nehezebben éreztem ill. csak a nyomkodta magát,de azt is csak 1-2x.nekem 2napig tartott ez az állapot,sztem az idő is ilyen.Ha megnyugszol tőle hívdd a dokid,be fog küldeni a kórházba.De ha hallod a szivét és holnap úgyis mész dokihoz,sztem nyugodj meg(nekem is hiába mondták)és pihenj inkább.

Majd ird meg mi volt!

37h.km.

2010. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok a megnyugtato valaszokat! Megnyugottam, mivel kaptam egy par akkora rugast a bordaim koze, hogy azt hittem kiszakadok, de nagyon orultem neki! Mar fajdalmas ha mozog, de imadom, mert akkor tudom minden rendben van! Koszi meg egyszer! Holnap meg ugyis latni fogom a dragamat!
2010. márc. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!