Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott a munkahel...

Ki meddig dolgozott a munkahelyén amikor megtudtátok hogy babat vartok?

Figyelt kérdés
Aki 30fölött veszélyeztetett terhesnek minosul az meddig dolgozott?

2019. okt. 18. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Már akkor, amikor az élő embrió látszott, táppénzre vettek. A munkaköröm miatt (éjszakázás, emelés, cipekedés, szennyezett levegő). Szülésig itthon leszek.

A másik kérdésedre sajna nem tudok válaszolni.

2019. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól még nem leszel veszélyeztetett, mert elmúltál 30 éves. Ha meg veszélyeztetett terhes vagy, akkor meg nem kívánságműsor.


Én a 28. hétig dolgoztam, utána 4 hétig szabin voltam, a következő 8 hetet meg itt nem szabad a kismamáknak dolgozni (Ausztria).

2019. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Január 28 szültem, január 14ig dolgoztam, utána szabin voltam 1 hetet, és január 21-től CSED-en.


Előbb jött a baba, amúgy február 9-re voltam kiírva.

2019. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
16 hétig. Aztán azt mondtam, hogy elég volt. Így utólag jól tettem. Nagyon sokat kellett emelgetni és sok volt a stressz s a főnök se volt valami jó 🙈
2019. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Én a 30. hétig terveztem dolgozni, de nem tudom mi lesz.. Most vagyok a 17.-ben és nagyon keményedek. Nem jó ülni, állni, sétálni (ezt kb gyök kettővel..). Fekve egészen jó, de azért így is keményedek. Már 1 hete itthon fekszek és innen dolgozok. Eléggé stresszes a munkám, lehet ez is közrejátszik.. gondolkozom rajta, hogy táppénzre menjek. Az immunrendszerem a béka feneke alatt, 3-4 hete lerobbanás közeli állapotban vagyok, pedig vitaminokkal tömöm magam, illetve mozogni is sokat mozogtam, sétáltam, jógáztam. Most mégis ez van..

Hát nem tudom mi legyen.

2019. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
37 hetes vagyok, jövő hétig dolgozom. 30 felett, magas kockázatúként, irodai munka.
2019. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhes vagyok (lombikos ikerterhesség), az orvosom már a 7. héten megadta a táppénz ajánlást, de még maradtam. Aztán később kib*sztak velem a munkahelyemen, ezért a 16. héttől itthon akartam maradni, de megkértek, hogy itthonról dolgozzak még. 26. héttől vagyok táppénzen.
2019. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Az első babával 29 hetes koromig dolgoztam, a másodikkal 36 hetes koromig (irodai munka). Az elsőnél 26 a másodiknál 33 éves voltam, de nem voltam veszélyeztetett egyik esetben sem. Az elsőnél már hamarabb el akartam jönni, mert nagyon megviselt a stressz és a munkahelyi rossz légkör, de anyagi okokból muszáj volt húzni addig amíg birom, eddig bírtam. A másodiknál szinte elzavartak már, hogy mostmár pihenjek, hangolódjak a babázásra, nehogy az íróasztal mellől menjek már szülni.
2019. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
37 évesen 32.hétig dolgoztam. Irodai munka, de napi 3 óra utazás, tömegközlekedéssel.
2019. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A 7. héttől, amikor az orvos megállapította a terhességet, már nem dolgoztam. Pajzsmirigy alulműködésem van, de nem is ez miatt, hanem mert olyan munkahelyem van, ahol kismamák nem dolgozhatnak (elektronikai gyár).
2019. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!