Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek, amikor megtudtá...

Mit éreztetek, amikor megtudtátok, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Mi volt az első gondolatotok?

Pozitív és negatív érzést is írjátok le légyszi


2019. júl. 29. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon sokat vártunk az első fiunkra. Elsőre hihetetlen volt és kicsattanó örömöt. Pár órával később teljes kétségbeesést, hogy biztos nem is vagyok terhes és csak képzelődes az egész.


Másodszor meg nem volt egy éves a fiunk, amikor szoptatás alatt terhes lettem az ikrekkel. Örültem nagyon, de ott valahogy azt éreztem, hogy most került minden a helyére.

2019. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

1. baba: hatalmas döbbenet, 6 évet vártunk rá. Csak sírtam vagy fél óráig, közben nevettem, tiszta Hollywood. 😄 Leírhatatlanul boldog voltam.

2. baba: kédőbb lettek csak pozitívak a tesztek, de tudtam, érrztem, hogy ott van. Csak konstatáltam, hogy igen, végre ott a második csík, igazam volt. Pár perccel később már visítva hívtam a férjemet, hogy jöjjön hyorsan haza a munkából.

3. baba: hamarabb fogant, mint terveztük, 1 perc riadalom után újra határtalan boldogság.

4. baba: ugyanaz, mint a második, éreztem, hogy velünk van. 😊

2019. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Pozitív


Elsőre


Juhuuuu baba



Aztán jött, hogy Úristen



Második baba


Atya ég sikerült

Itt 10 perc után... Jesszum hogy lesz ez

( kicsi korkülönbség)

2019. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnél kétségbeesést, másodiknál csak nyugtáztam
2019. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön az első hónapban összejött az első baba, nem akartam elhinni. Azt mondogattam magamnak, hogy ez kamu, ez szellemcsík, ez nem lehet igaz :D közben földöntúli boldogság és aggodalom keverékét éreztem.
2019. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a csik? Az a csik helye... Egyre inkabb ugy tunik ott a csik, vagy nem?! Tuti ott van a csik!!! Uristen mindjart lefordulok a wc-rol, most mi lesz?! 😂


Elso babanal ez volt, hamarabb osszejott, mint gondoltuk volna,a tobbi terhessegnel mar nem volt ekkora sokk (4 terhessegembol, sajnos, 2 vetelessel vegzodott)

2019. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

5 év után beszéltük meg,hjöhogyhet.Első és egyetlen alkalommal összejött.

Aztán nem jött meg,nem hittem el,hogy azért.Csináltam tesztet,azonnal pozitív lett.Hatalmas öröm volt...és azóta is.

3 hete szültem meg csodás kisfiam

2019. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ledobbentem es csak kiabaltam, hogy nem nem, ez nem igaz, nem lehet igaz

Ugy volt, hogy nem lehet gyerekunk, epp erre kezdtem volna el egy kezelest. Olyan guogyszert irt fel az orvos, amit nem szabad szedni terhesen, ezert csinaltam tesztet. Este, mert

2019. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

...veletlenul elkuldtem.

Szoval este csinaltam, mert hat ugyis negativ es el akartam kezdeni a gyogyszert minel elobb. A tesztcsik sokkal erosebb lett, mint a kontroll, elobb is jott ki. En meg csak neztem, hogy ez meg hogy a francba lehetseges?? 6 hetes voltaam mar :))

2019. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Megijedtem, dühös voltam magunkra, mert nem terveztük, de a gondolat, hogy ne tartsuk meg fel sem merült. Aludtam rá pár napot, már nagyon boldog kismami vagyok! :)
2019. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!