Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptem be a terhességem...

Ma léptem be a terhességem 6.hónapjába és még mindíg nem hiszem el, hogy kisbabám lesz..Mindenki így van ezzel?

Figyelt kérdés
Ma léptem be a terhességem 6.hónapjába és még mindíg nem hiszem el, hogy kisbabám lesz..mármint van már kiságy meg ruhák és stb...de mégsem hiszem el vagy nem fogom fel hogy gyerekem lesz...19éves vagyok és felkészültnek érzem rá magam!De azért félek tőle,félek attól hogy nem leszek eléggé jó anya!Ezek normális érzések?Vagy velem nincs rendben valami?
2008. nov. 17. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van mindenkinél! Még akkori is, ha sokat kellett várni a babára! Én a 4.hónapban vagyok, és olyan hihetetlen, hogy egy picike baba növekszik benne! Olvasgatom az újságokat, és közben arra gondolok, hogy jujj hogy fogom tudni mindezt rendben megcsinálni? De hidd el, minden rendben lesz, amikor majd már veled lesz a baba, tudni fogod mit csinálj, hogy csináld! Az pár hét persze nem könnyű, de aztán lassan minden helyére áll majd... Szóval teljesen normális, amit érzel! Jó ilyenkor beszélgetni barátokkal erről, esetleg anyukáddal. Megnyugtat, legalábbis engem! 17 hetes babás
2008. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök normális. Én 26 éves vagyok és 28. hetes vagyok az első babámmal, de még én se igazán tudom felfogni, hogy mindez velem történik. Én is félek attól, hogy nem jó anya leszek, félek nagyon a szüléstől, néha úgy gondolom, hogy túl könnyedég veszem ezt a dolgot (terhesség). És néha az is megrettent, hogy egy másik emberke van bennem és ott mocorog, általam táplálkozik stb. Szóval szerintem ez normális, pláne az első babánál. De én bízom abban, hogy minden jól fog alakulni és ha más is képes rá akkor, miért pont én ne lennék az.

Szóval kitartás mire a végére érsz teljesen másképp fogod látni az egészet.


Boldog baba várást!


28 hetes pocakos

2008. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én is ma vagyok 25 hetes kereken, tele várakozással, kétségekkel, örömmel, stb.

teljesen normális, ne aggódj!


hol fogsz szülni, és mikor?


amugy minel tobbet olvasok, annal kevesbe erzem magam felkeszultnek :)

2008. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én már elmúltam 38 hetes, de még mindig nem tudom elhinni, hogy anya leszek, hogy bennem van egy kis emberke. Szerintem igazán akkor fogjuk elhinni, ha a kezünkben tarthatjuk. Boldog babavárást!
2008. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes,hogy így érzel.Én is azon aggódtam,hogy nem leszek jó anya,hogy fogom fürdetni,pelenkázni,stb.De simán ment minden.Az én lányom már 29 hetes,de van,hogy még most is hihetetlen,hogy anya vagyok.
2008. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Jászberényben fogok szülni és márc.9-re vagyok kiírva!

Boldog babavárást nektek:)

2008. nov. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!