Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik a szivhang...

Kismamák, akik a szivhang utan csak a 12. Heti genetiai uh-on voltatok, hogy birtatok ki azt a (kb) 6 hetet?

Figyelt kérdés
Ugy értem nem izgultatok, hogy vajon minden rendben van.e? Voltak tüneteitek, esetleg alább hagytak vagy erősödtek? Köszi a válaszokat! Nem sok terhes nőt ismerek, azert kerdezlek benneteket :)
2019. okt. 24. 14:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
61%
Szia! Mi most 11. hetesek vagyunk, és pont a fent említett probléma miatt, elmentünk a terhesség megállapítás óta 2x UH-ra magánba olyan helyre ami csak UH, nem nőgyógyászati, csak sima. Akartuk látni is, meg érdekelt, hogy mennyit nőtt, van-e szívhang stb. :) + az albumba is jól jönnek a fotók Róla
2019. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En is bejelentkeztem maganba, de meg az is masfel het :D mar nagyon szamolom a napokat
2019. okt. 24. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgultam, hogy minden rendben legyen. Persze nem volt könnyű kivárni, de annyira vészes sem, szerencsére jól le tudtam foglalni magamat annak ellenére, hogy már nem dolgoztam. Így nem görcsöltem folyton ezen. Kb. 8. héttől voltak tüneteim, reggeli émelygés, néha hányás, fáradékonyság, kívánósság. A hányás és émelygés nagyjából a 12. hétre elmúlt.
2019. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13. héten voltam genetikai UH-n. Aggódtam, mert már volt több vetélésem is, de elfoglaltam magam :) Utána sem lett könnyebb, mert a 2. genetikai Uh (én pont 19 hetesen voltam) után csak a 30. hét után lesz. Oké, hogy már mozog és érzem, de az akkor is sok
2019. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát olyan nagyon tipikus tüneteim nem voltak. De nem véreztem, fájt a mellem, szóval így ok volt minden. De mivel épp SAP bevezetés kozepen voltunk olyan gyorsan repültek el a hetek, hogy már az lepett csak meg hogy hopp mennem kell.
2019. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiába mész el máshová, semmit nem tudnak tenni ha valami gond lenne. Ki kell várni, bízni a Legjobbakban!
2019. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi tünetem, nem aggódtam
2019. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen!!! Minden ultrahang előtti estén rémálmaim vannak, sőt még aludni se tudok. Én azért is aggódtam mert túl nyugodt a terhességem, nem nagyon vannak tüneteim.

Most hasonló helyzetben is vagyok.15 hetesen volt az utolsó ultrahang, a következő meg 20 hetes genetikai. Még mindig van hátra másfél hét... De most már legalább mocorog, úgyhogy érzem hogy ott van. 😊

2019. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vettem egy magzati szivhanghallgatot. :D

Nem bírtam ki, és mivel relatíve korán és könnyen megtaláltam a szivhangjat a kis kütyüvel, így ez megnyugtatott. Illetve mantraztam, hogy minden rendben volt eddig is, ezután is. :)

Egyébként nekem a 8. Héttől kB a 20. Hétig volt hányingerem, meg mindenféle tünetem, így az segített az észlelésben :D azóta meg a mocorgást érzem, vagy ha épp kevésbé, vagy nem figyeltem aznap (mert sokat mászkáltam pl), akkor rahallgatok és megnyugszom. :)


23 hkm

2019. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 hetes terhes vagyok, még van hátra 4 hetem az ultrahangig.

Izgulok, de azért nem mennék feleslegesen másik orvoshoz, mert nem tudom kivárni.

Mi lesz még később?

De hát mindenki maga dönti el. :)

Nekem volt 2 vetélésem előtte, de azért ennyire nem parázok, csak rosszabb.

Inkább éljétek meg a pillanatot, és foglaljátok le magatokat!


A 12. Héten fejeződnek be a szervek kialakulásai, addig még bármi történhet, előrébb nem leszünk.


Egyébként én csak a reggeli órákban vagyok rosszul, viszont nagyon fáradt vagyok egész nap, és nagyon undorodom mindentől :/

2019. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!