Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jönnek a nagyobb,...

Mikor jönnek a nagyobb, erőteljesebb mozgások? 21 hetes vagyok, de még csak halvány bugyogásszerűt érzek. Ugye nincs baj? Mindenki azt kérdezi, rúg-e már a baba, de én még rúgást nem érzek.

Figyelt kérdés
Az első ilyen bugyogást 17 hetesen éreztem.
2010. júl. 17. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 25-34. hétig tartottak a legaktívabb mozgások, most már nem nagyon mozog, elfogyott a helye.

De alapjáraton nem volt valami nagy mocorgós:D Csuklani is most kezdett pár hete:D

36+4h kismama

Én a 16. héten éreztem az első kapirgálást, de utána elhallgatott, és csak a 20. héten szólalt meg újra:D

2010. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki más ahogy minden baba más.

Én 25 hetes vagyok és az én kisfiam az egy kick-box bajnok. Tegnapelött úgy megijesztett mert először tolta ki valamilyét úgy igazából. Ahelyett, hogy szórakoztatónak találtam volna, tényleg a frászt hozta rám esti, apa nélküli csendes tévénézés közben.

Sokszor mondják, hogy akinek erősebb a testalkata az később és lassabban fogja érzeni...hát én nem tudom. Én egy kicsi széles és masszív nő vagyok. Sajnos nem atlétikus fajta. 16. héten éreztem a bugyogást.

Az is érdekes, hogy van aki azt mondja, ő úgy szereti ha rúg a baba nekem sokszor inkább kellemetlen. De ha nem kalimpál akkor totál be vagyok tojva, hogy minden rendben van-e vele.

Ha érzed, az a lényeg. Majd ő is rááll a saját kis edzőtervére aztán kirúgja a képzeletbeli edőterem oldalát.

2010. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem is tudják az emberek, hogy mennyire beparáztatják ezzel a kérdéssel a kismamikat, pedig ők csak kedvesek akarnak lenni...nálam uez volt.:-(


Biztos, hogy semmi baj nincs, Nekem is csak a 21 hét végén mozdult meg, akkor 1 vmit éreztem, amit tudtam, hogy Ő, és utána 1 hétig semmi. Majd utána rákezdett, nekem is bugyogás volt, aztán szép lassan jöttek a "rúgások" is, most 36 hetes vagyok, és sokat mocorog, de már bugyogás, és rúgás csak kevés, inkább olyan, mintha nyújtózkodna, meg kifeszítené magát...néha kicsit fáj, de Én imádom, kis "Elien".

Ja, és nagyon időjárás-függők szerintem, legalábbis nekem, ha borús, nyomott idő van, vagy nagyon elfáradtam vmiben, akkor egész nap nem mozgott, ne ijedj meg attól sem! Ha már másnap sincs semmi, akkor érdemes vele foglslkozni, de nem lesz gond, biztos erős kis pocak-pocok! :-)


minden jót!

2010. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!