Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok eddig...

17 hetes terhes vagyok eddig 1hetig szedtem a gravidat de rosszul lettem tole most ujat szeretnek ki probalni de nem szedtem semmit 1 honapig csak magnerotot nem lesz baj ha most el kezdek megint szedni vitamint?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ez csak vitamin.
2019. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, szedd nyugodtan.
2019. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is gravidát szedtem. Mikor szeded be? Ha én reggel éhgyomorra szedtem be én is hánytam. De ha kaja után vagy napközben nem. Próbáld meg esetleg ha meg sok van benne.
2019. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom régi a poszt, de a gravidat nem szabad reggel es fokeg nem ehgyomorra bevenni, de benne van a leírasban is, hogy etkezes utan lefekves előtt kell beszedni.
2019. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!