Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első teszten a 2 csík...

Csonka.001 kérdése:

Az első teszten a 2 csík halványan de egyértelműen kijelezte hogy terhes vagyok. A második terheségi teszten kijött az egyik csík de a másik csík (hülyén hangzik) ott van csak jobban kifehéredet piros szín helyett . Most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet mert volt egy az enyhe barnás vérzésem és a terheség többi jelei .. hányinger mellduzzadás fáradékonyság..stb-.- csináltam ugye tesztett és az elsőnél kijött a 2 vonal igaz halványan de egyértelműen ismételtem a másikat és azon kijött ugye a piros vonal aztán ami a terheséget mutattja az hülyén hangzik de fehéren jelentkezett. most ez miért lehetett?.. hülyén hagzik tudom..köszi előre is

2019. okt. 28. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
A fehér csík hibás tesztet jelent. Csinálj másikat holnap reggeli vizeletből valami normális minőségű teszttel.
2019. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A halvány 2 csík is 2 csík :) csak kb 3-4 hetes lehetsz. A másik teszt rossz. Holnao csinálj. Várom mi az eredmény.
2019. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Képzeljétek.. Tudom már rá 2 hónapra írok de na. 😁😁

Végül terhes vagyok 3 hónapos. Elmemtem szécsénybe és ott ultra hangon elsőnek 4 hetest mondtak.. Utána rá 2 hétre hogy vagy méhen kívüli vagy elvetéltem. Szóval teljes pánik. Mentem tarjánba utána a pozitív tesztemre azt mondták negatív.. S az orvos nekem mivel már jártam nála egyszer idézem (mitt nem lehet ezen el fogadni hogy maga nem várandós) erre én. Mivel ismerem a saját testem s érzem hogy az vagyok.. Vett vért s azt mondja hogy na majd ebből megnyukszik hogy nem az. Másnap megyek s pozitív a ver eredmény ultra hangon pedig 10 hetes terhességet alapítottak meg 🥰🥰💕💕♥️

2019. dec. 20. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!