Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pasztőrözött camembertet sem...

Pasztőrözött camembertet sem lehet enni?

Figyelt kérdés
21.hétben járok , és a legjobban a camembert sajt hiányzik a várandóságom alatt. Eddig egész jól bírtam , de egyre jobban kívánom.. Ha mértékkel eszem egy keveset szerintetek lehet baj?
2019. okt. 31. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pasztőrözöttet lehet.
2019. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Én mindenféle puha sajtot eszem, a lényeg, hogy pasztőrözött legyen. Mondjuk a sajt hazájában élek :)

Az orvos szerint rendben van így.

37 hkm

2019. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hokezelve lehet, persze. En rantva ettem, meg pizzan is.
2019. nov. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét várandósságom alatt három dolgot kívántam brutál módon, az avokádót, a sajtokat (pláne a camambert/brie jellegűeket, a fetát és a kecskesajtot) és a kovászos uborkát. Életemben annyi sajtot és avokádót nem ettem mint akkor, igaz, azóta is toplistás mindegyik. Nyilván minden sajtból pasztőrözöttet, de a boltban kaphatóak szinte már mind azok, mikor meg sajtboltban vettem valamit, a biztonság kedvéért rákérdeztem azért. Pasztőrözöttből még mértéket sem kell tartani, mármint olyan értelemben, hogy akkor sem lesz kutya bajod, ha minden nap betolsz egy egész átlagos(100-125gr) koronggal belőle. Ha ennél többet ennél is maximum a kalóriatartalma miatt kellene aggódnod, mert elég zsíros a legtöbb igazán finom verzió.
2019. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. nov. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!