Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye pasztőrözött Feta sajtot...

Ugye pasztőrözött Feta sajtot lehet enni terhesen?

Figyelt kérdés
Màr vagy hàrom hete eszek minden nap feta sajtot. Annyira kìvànom. Most utànanèztem itt ès vegyes vèlemènyek vannak ròla, mivel làgy sajt. De megnèztem a papìrjàt ès pasztőrözött. Nyugtassatok meg, hogy nem csinàltam hülyesèget hogy ennyit ettem.
2015. jan. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem lenne jó akkor már éreznéd
2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg eszed éscutána kérded hogy nem-e baj???

amugy szerintem simán.

Én mindent ettem terhesen amiket nem terhesen is. Semmi bajunk nem lett.

Ne egyél tatárbifszteket és nyersen tojást a többi meg egészségedre!

2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miből éreznèm? Nekem jòl esik. De honnan èreznèm azt hogyha a babànak baja lesz tőle?
2015. jan. 11. 17:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Utòlag jutott eszembe. Mivel mostanàban tènyleg sokat megettem belőle.
2015. jan. 11. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még tartárbifszteket is ettem a terhességeim alatt, és a gyerekeim egészségesek lettek.
2015. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne lehetne lágy sajtot enni???? A penészes sajtok fogyasztását szokták kerülendőnek tartani. A fetával nincs semmi gond, ha nem vagy a juhtejre allergiás, de ez már úgyis kiderült volna.
2015. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha pasztőrözött, akkor nem gond, csak azokkal a sajtokkal és más tejtermékekkel van a gond, amik pasztőrözetlenek.

Bár nagy szerencséd volt, mert én eddig csak pasztőrözotlen fetáról hallottam, de akkor ezek szerint én tudtam rosszul és van pasztőrözött is. :)

2015. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!