Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte az ikerbabái...

Ki mikor érezte az ikerbabái mozgását? Mihez hasonlítható? 20+1 héten vagyok, első terhesség. A hasam aljában hullámzásszerű dolgot érzek. Nem tudom, hogy ez a babák mozgása-e vagy keményedés?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok ők lesznek 😊😊 egy idő után egyértelműen tudni fogod és vissza tudsz majx emlékezni, hogy az meg az meg az is már ők voltak
2019. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a 20. Heten, ha csak nem első fali mehlepenyed van (de szm már azzal is) akkor a babákat érzed. A hullámzás, ilyen belülről kaparó, bugyborgo érzés azok a babák. Meg mintha gázosodna az a terület, az is az lehet :)

A keményedés egyrészt szm később alakul ki (legalábbis nekem pár héttel utána volt jelentősen erezhető), másrészt az kellemetlen, kicsit feszítő érzés, és ha a kezed a pocidra teszed, érzed, hogy keményebb is a méhed. :)


25 hkm

2019. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babák lesznek azok :)

Én ahhoz hasonlítom, mintha a hasizom picit megremegne, és hullámzásszerűen mozog.

2019. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából néha már éreztem a 16.héttől,bár nem figyeltem rá nagyon,de tuti biztosra a 22.hét körül mondtam h ezek ők :)


28.hét

2019. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!