Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenék gondok? Másnak is...

Fenék gondok? Másnak is vannak? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha gusztustalan a kérdés.

Ki tudjátok hatékonyan és tartósan törölni a feneketeket?

Nekem gyakran nem megy. Megteszem amit meg kell, normál 3 rétegű papírt használok utána, és eleve ez valamiért nagyon sokáig tud tartani, mintha egy barna zsírkrétán húzogatnék papírt...majd úgy érzem, már tiszta vagyok és mégis, gyakran a következő alkalommal mikor wcre megyek, a bugyim össze van csíkozva.

Emiatt már inkább megfürödni szoktam, amikor csak tehetem. De miért lehet ez? Csak és kizárólag terhesen van ilyen problémám (3.gyerek).

Másnak is van ilyen?


2019. nov. 3. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nedves toalettpapír. És igen, én hatékonyan ki tudom.
2019. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen ki tudtam, felnőtt ember ki tudja törölni a fenekét, a terhesség ebben semmit sem akadályoz. Esetleg aranyér?
2019. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs aranyerem, és csak terhesen van ez.
2019. nov. 3. 08:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld meg jó erősen kitorolni, utána nedves torlokendovel is addig, amíg nyomot hagy, aztán megint toalettpapirral szárazra. Más ötlet nincs. Meg a fürdés.
2019. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon intézed a nagydolgot, akkor utána mosakodj meg alul. Probléma megoldva.
2019. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is hasonló a helyzet. Amióta terhes vagyok, más állagú a székletem és ugyanezt eredményezi.
2019. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. Csak a nedves toalett papír hadznált, de azzal is ezer évig tart.
2019. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt hittem csak én küzdök ilyennel nem is mertem kérdést kiírni róla... Nekem a fürdés segít egyedül. Ha nincs rá időm lehetőségem akkor nedves törlőkendő. 37 hetes vagyok, egyre nagyobb a kínlódás a kitörléssel, mert nagy pocakom is van meg túlsúlyos is vagyok. Mire kijövök a mosdóból izzadok és lihegek mint egy kivert kutya. Már nagyon szeretnék megszülni... :)
2019. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Seggh mosás! Amúgy nedves törlőkendő csodákra képes. Én nem terhesen is azt használom,mióta aranyerem volt.
2019. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból is mindig utána a kád szélén ülve alvázmosást csinálok!!!! Próbáld ki! 100 % tiszta hatás!
2019. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!