Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétre volt megvéve...

Hányadik hétre volt megvéve nektek nagyjából az összes babaruha illetve egyéb babacucc?

Figyelt kérdés
Én 24. héten járok, egyelőre még semmi sincs meg. November-decemberben tervezzük a vásárlást, januárra a berendezkedést.

2019. nov. 5. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
34.-re kb
2019. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a babakocsit konkrétan akkor vette meg a férjem, mikor már megszületett a gyerek és még kórházban voltam, de ettől eltekintve a többi lényeges dolgot úgy egy hónappal szülés előttre már beszereztük.
2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
38.hét kb.
2019. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
32.het. jo is volt, mert 33hetesen fekvésre ítéltek nyilo méhszáj miatt.
2019. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Születése után úgy 1 héttel
2019. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Hat en babonabol nem akartam semmit. És igazából én nem is vettem még csak egy csomag zoknit meg egy pizsamát amit nem tudtam otthagyni. 29. Hétben vagyok. Viszont a rokonok, barátok és kollégák nagyon beindultak és annyi cuccot összehordtak nekünk, hogy már csak gyerekulest kell vennünk.

Nagyon szerencsések vagyunk azt hiszem. Babakocsi 3in1, kisagy, jatszoszonyeg, pihenoszek, cumisuvegek, sosem használt cumik és cumisuvegbe való cumik, sterilizáló, cumisüveg melegítő, adamo hinta, mellszívó, legzesfigyelo, mobil cumisterilizalo, pelenkázó,kisagy matraccal, vadi új lepedok kis matracra, ikea sötétítő függöny, millió pelenka, egy hatalmas ruhacsomag 0-1 éves ruhánál, az első fel évre kb ha 5-6 kiegészítő ruha kell meg, hálózsákok, takarok, baby őr, baby kád allvannyal, éjjeli lampa. Elképesztőek, tényleg semmit sem kell már megvennünk. Egy része persze kölcsönbe van mert a barátnőmék most vannak rajta a második gyerkőcön, szóval megy is nekik minden vissza, ahogy mi már "kinojuk". De nagyon-nagyon kedvesek az emberek. Sose gondoltam volna.

Amúgy magamtól nem vettem volna még kb semmit. És most is van bennem egy félsz, hogy ennyire előreszaladtunk.

2019. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

KB 35 hétre volt még az ami a legfontosabb. (ruhák, pelus, krémek, ágy, stb)

A baba kocsi szülés után kaptuk.

Szoval mi nem siettuk el. Mindig szép lassan vásároltunk ha negtetszett valami megvettuk.

2019. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!