Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október közepén születő...

Október közepén születő babának milyen ruhát vegyek a kórházból hazahozni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Meleget. Igazából mivel már októberi ezért bőven elfér a meleg ruha. Én 39 hetes vagyok. Viszek hosszú ujjú bodyt, nadrágot, zoknit , sapkát , kesztyűt , és ha ez nem elég mert nem lesz elég szerintem akkor egy kezeslábas body féleséget.Nem tudom azt hogy hívják most hírtelen.. Plusz takaró! Inkább legyen több. Azt le lehet venni , mint kevesebb.
2017. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Body, plüss rugi, vékony sapka, takaró.
2017. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Első! Lehet butaságot írok, de úgy hallottam, hogy ameddig nem esik le a koldokcsonk nem javasolt nadrágot adni a babákra.


Amúgy mi is október közepére - második felére várjuk a kisfiunkat. Úgy beszéltük meg, hogy időjárás és méret függően a hazahozos ruhát a férjem veszi meg és meglepetés lesz nekem is.

2017. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Én ezt készítettem össze: hosszú ujjú body, vékonyabb felső (ing szerű), ujjatlan rugdalózó, átmeneti overál, nem túl vastag füles sapka. Hordozóhoz van lábzsák, de azért teszek oda egy vékonyabb takarót ha hidegebb napon jönnénk haza.
2017. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Október közepén született a babám. Egy rövid ujjú body, egy rugi, egy maci overál, vastagabb sapka, és pléd volt rajta amikor hoztuk haza. A plédet a kocsiban levettem róla.
2017. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom. Ez egy olyan laza anyagú kisnadrág. De akkor rakok be mást is. Nekem ezt senki nem mondta eddig. Védőnő se. Pedig megnézte mit viszek. Mindegy viszek akkor mást. Köszi
2017. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

6,

van olyan gyerek, amelyik bírja. Az én elsőmre viszont 3 hónapos koráig se nadrágot, se harisnyát nem lehetett adni (csak rugdalózót), mert még be is gyulladt a köldöke, vadhús nőtt, lápiszolni kellett (pedig alaposan tisztítottuk).

2017. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Szintén október közepére várjuk a kislányunkat.

Rövid újjú body,hosszú újjú vékonyabb rugdalózó,erre az anyukám által kötött szett,és így be a pólyába.Időjárás függvényében a rugdalózó lehet kimarad.

2017. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
8-as, babakocsiztok hazáig? Vagy hogy gondolod a pólyát? Csak mert ugye azt nem lehet becsatolni hordozóba.
2017. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mózeskosár...
2017. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!