Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy kívánom a sört 6...

Baj, hogy kívánom a sört 6 hetesen? És árt, ha esténként egy pohárkával megiszok (hidegen, isteni, és jól esik nagyon, szinte epekedek utána)?!

Figyelt kérdés
Köszi
2010. júl. 17. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhesen ehetsz-ihatsz mindent ami jól esik. A szeszt természetesen mértékkel. Ostobaság a mostanában divatos ezt ne egyél,igyál dolog. Egyik terhességemnél sem foglalkoztam ezekkel.
2010. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kislányommal voltam terhes és én detto!:) Pedig amúgy meg nem szeretem még a szagát sem!Egy-egy kávéspohárnyit meg ittam én is amikor megkívántam!
2010. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Nem foglalkozok a divatos terhességgel,de odafigyelek (ja,persze,reggel paradicsomot kívántam császárszalonnával.... :9 )...

A sör viszont jól esik,de egy pohár max.Tegnap unokatesóm ivott - én addigra már megittam a pohárkával - és kérdezte,h kérek e az övéből..hát mondom,egy kicsit.Egy fél pohárral öntött,de azis sok volt... úgyhogy a túlzásba vivés nem fog fenyegetni...

:)

2010. júl. 17. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
ha jól esik, és innál többet akkor igyál alkohol menteset... azt mondják nincs különbség -én nem tudom, mert sosem szerettem a sört és pocakosan sem kívántam- :)
2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bort és konyakot is engedélyezte a dokim, görcsökre. Érdemes megkérdezni a dokidat, ő ismeri a szervezeted és a terhességed.


DE: nehogy azt hidd hogy ha valamire azt mondják nem ehetsz vagy nem ihatsz azt divatból mondják! Te jó ég.....alapvető dolog hogy vannak olyan ételek és italok amelyek összetevőiben olyan anyagok vannak, vagy éppen olyan eljárással készültek amik veszélyeztethetik a magzatot. Nem feltétlenül okoznak bajt, de okozHATnak és ez itt a lényeg. Én is ismerek olyan nőket aki azt vallotta hogy mindent lehet amit megkíván az ember, mert ha hallgat az "ezt nem szabad" "azt nem szabad" táborra akkor beszari. Hát én inkább megkérdeztem a dokimat mert lehet hogy xy pusztán csak mázlista volt azért nem lett baj. Ilyen is van. Meg olyan is aki már kevésbé mázlista, nem éri meg kockáztatni.



Bocsi hosszú lett, csak nem szeretem amikor egy friss kismamát arra biztatnak hogy "egyél igyál bármit össze nem lesz bajod ne parázz" - ezt inkább mondja meg a dokid!

2010. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos mondta, hogy a nyers huson kivul egyek-igyak barmit (persze alkoholt, kavet stb csak mertekkel)
2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez furcsán fog hangozni, de nekem az orvos írta ki "RECEPTRE":), hogy napi 3-4 korty konyakot igyak meg, mert nagyon görcsöltem, és nem szedhetek gyógyszereket! Bevált a hatása, és a babámnak semmi baja nem lett!!! Igaz csak 1-2 kortyot ittam, mert nem iszom alapjáraton alkoholt, így hatott! A sört meg 1 pohárral nyugodtan meg lehet inni, nem magas az alkohol tartalma, ne aggódj!
2010. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van alkohol mentes sör is...
2010. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nem viszem túlzásba,most a lázam le apadt egy kicsit,két napja nem kívánom! Biztos,csak a meleg teszi,h kívánom a hideg sört....
2010. júl. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!