Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délutánonként, esténként...

Délutánonként, esténként nagyon keményedik a pocakom a sok magnézium ellenére. A doki szerint nincs ok az aggodalomra, de én mégis félek. Másnak is ilyen nehéz a második terhessége?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, 2.terhességem, a kislányom 16 hós
2011. nov. 2. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen magnéziumot szedsz?

Nem mind egyforma, nem mindegyik hat ugyanúgy egyes emberekre.

Én először Magne B6-ot szedtem, és ugyanúgy keményedett a hasam. Majd a doki Magnesii Citricit írt fel, és az visszafogta a keményedéseket.

De van többfajta magnézium, lehet neked is másikféle hatna jobban!

Kisgyerek mellett szinte lehetetlen pihenni, így ezt nem tudom javasolni sajnos, de azért lehetőleg ne erőltesd meg magad.

2011. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt a magnézium a keményedésre, az első terhességemnél és most is egy Cordaflex nevű izomlazító gyógyszert kellett/ kell szednem. Szerintem nyugodtan szólj az orvosodnak, hogy írjon fel másik gyógyszert, mert a magnézium nem hat. (A Cordaflex csak receptre kapható, vannak más gyógyszerek is ha a MagneB6 kevés, szerintem azok is vénykötelesek.)
2011. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!