Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek vérvételre...

Holnap megyek vérvételre legutobb mikor voltam megszurtak sok helyen mert nem volt vérem mit tegyek hogy most sikeruljon le venni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előtte való nap már igyál nagyon sok vizet, még reggel indulás is ihatsz egy nagy pohárral. Dokim mondta, hogy nagy hülyeség hogy nem lehet inni, semmilyen eredményt nem befolyásol.
2019. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok folyadék előtte nap

És aznap előtte is min. Fél liter

2019. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én közvetlenül a vérvétel előtt le szoktam nyomni fel liter vizet. Előtte meg otthon is iszom.
2019. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy egyes orvosok miért mondanak akkora ökörséget, hogy nem lehet inni! Amikor a laboros meg lecsesz, ha nem jön vér és azért, mert amikor megkérdezi, hogy mennyit ivott az illető, kiderül, hogy kb semmit! Most akkor? Persze, hogy igyál előtte, nyilván vizet! Semmit nem befolyásol! Hiszen ha vizelet mintát viszel, azt a reggeli első vizeletből kell vinni, még ivás előtt.
2019. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!