Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzalmasan rossz a második...

Borzalmasan rossz a második terhességem. Ezt a hormonok okozzák?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislányom, az első terhességnél is voltak reggeli hányások, meg úgy az alap tünetek, de ez a második ez durva.

4.héten mikor két délután is elaludtam csináltam tesztet ami pozitív lett. Utána rohamosan jött a többi tünet. Extrém fáradtság, hányás(2x), egész napos émelygés, folyamatosan azt érzem hogy hányni fogok, öklendezem minden szagtól, kaja undor szédelgés. Olyan szinten nincs erőm hetek óta hogy minden nap egy küzdelem.

Tudom, hogy ez sajnos ezzel jár, de olyan rosszul érzem magam. Szedek vitamint, terhesvitamint, iszok vizet, probálnék egészséges dolgokat enni. Arról nem beszélve hogy szó szerint tiszta ragya lettem. Csúnyának érzem magam.

Mások is vannak hasonló cipőben? Kinek meddig tartott ez az időszak? Én 7,5 hetes vagyok.

Lányommal minden reggel hánytam de utána nem volt bajom, enni is bírtam, és minimálisan voltam fáradt.

De most szegény kislányommal aktív sétára, meg ilyen mozgás dolgokra nem bírok menni mert hulla vagyok a délelőtti főzés és takarítás után.

Mit tehetnék?

Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan így vagyok. 4éves fiam van, élni sincs kedvem, nemhogy szegénnyel foglalkozni. Borzasztó rossz kedvem is van... Egyszerűen nem tudom örömként megélni a terhessêget, hanem szószerint teher...
2019. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült szülésig hányni olyan napi tízszer, de azóta tudom, hogy a hányásnál csak a hányinger rosszabb. A 12. héttől lehet rá gyógyszert szedni, cerucal-t, addig meg lehet szenvedni, nekem semmi se hatott. Eleinte a gyömbér tea kicsit javított rajta.
2019. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első volt ilyen nehéz.

17.hetig tartott utána "kivirultam"!

2019. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes múltam, ugyan így vagyok ezzel. Kűzdök minden nap... Kitartást
2019. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!