Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok....

20 hetes terhes vagyok. Nagyon sok a savam. Már alig merek bármit is enni. Terhességem előtt is volt, most meg nagyon rossz. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szódabikarbóna: legolcsóbb, leggyorsabb.
2016. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm annak idején azt mondta, hogy amikor érzem 1dl tejet igyak meg langyosan.Bevált :)
2016. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tej, keksz.

16 hetes voltam, mikor keményedés miatt szednem kellett Bricanylt, Pipolhent. Ez csodás izomlazító, ennek köszönhetően hat a gyomorszájra is, folyt vissza a savam a nyelőcsőbe, mihelyst lefeküdtem. Szóval ülve aludtam tejjel...

2016. febr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Héjában főtt krumplit egyél. Nálam csak ez jön be :)
2016. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van terhesen is szedhető savlekötő, kérd a háziorvosodat nyugodtan! nekem is ő mondta:)
2016. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mandiga ***** válasza:
Vegyél Tisacid gyógyszert, nagyon jó, kismamák is szedhetik, vény nélküli és nem drága. Nekem bevált, rengeteg volt a savam, még éjjel is felébredtem, nagyon sokat szenvedtem. :)
2016. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bal oldalon fekvés, megemelt hát és banánevés vált be elalvás előtt. A tejtől nekem rosszabb lett, de van, akinek segít. A másik, hogy mit eszel. Nekem kerülnöm kellett a pirospaprikátt, darált húst, borsot, stb. Szóval érdemes figyelni, hogy melyik ételre hogy reagálsz, ez mindenkinél más. A fehér cukros, fehér lisztes ételek sem segítenek általában..
2016. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!