Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki ugy hogy 12 hetes...

Volt valaki ugy hogy 12 hetes genetikán megmondták neki 90% Fiú de 18 hetesen meg már lány? Azt mondták lehet hogy fiú lesz most fogok menni 18 hetes genetikára és nagyon izgulok hogy fiu vagy lány

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint lányt szeretnél?

Olyan volt, hogy ismerősnek lányt mondtak 100%-ra majd végül kukaca nőtt, fordított eset ritkábban fordul elő mert egy kukac eléggé egyértelmű. 12 hetesen mindkét nemnek van a lába között egy dudor, sok orvos nem is meri rámondani de ha mégis és ráadásul 90%-ra fiút mondtak akkor az valószínűleg már fiú marad.

2019. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyáltalán nem is mondtak semmit. Rákérdeztem, de csak annyit mondtak, hogy nagyon korai lenne még megmondani, mert még csak ivarszervekről beszélünk. Pedig elég elit helyen voltam, és hirdetik is magukról, hogy 94% bizonyossággal meg tudják állapítani.🙄 Ne aggódj, tényleg nagyon korai még az a 12 hét.
2019. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 12. héten mondták, hogy fiú (persze nem 100%-ra) és az is maradt.

A lánynál nem mondtak semmit, mert ott nem volt ennyire egyértelmű, hogy van a lába között vmi vahy nincs. De 18 hetesen már azt is megmondták.

2019. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 12 héten mondták, hogy fiú.A 18. hetin is aztán egy vérzés miatt bekerültem a 25. héten kórházba és ott megnyugtattak, hogy a lányomnak semmi baja.Én meg csak lestem mint valami idióta, hogy de hát fiú lesz.:)


Ismerősöméknél pld 36. héten derült ki, hogy a fiú helyett lány érkezik.Ők már berendezték a babaszobát ,megvették a babakelengyét.

2019. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 13 hetesen mondták,hogy 99%-kislány,még mindig az.😁2x voltunk babamozizni,ott is azt mondták,hogy lány.Viszont két ismerősöm is úgy járt,hogy lányt mondtak neki,erre a 8.hónapban derült ki,hogy fiú.Addigra persze minden lányos cucc meg volt.😅Nem értem hogy lehet fiút lánynak nézni.🤷‍♀️
2019. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
12. hetin nekem az ország egyik legjobb helyén azt mondták, hogy csak erőset lehetne tippelni ilyenkor még (11+5 naposan voltam), ezért nem is mond semmit, hogy ne éljük bele magunkat. 18. héten viszont 100000000%-ra lányt mondtak, az is maradt végig és lány is lett :)
2019. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek akkor kiderul hogy fiu vagy lany nagyon izgulok :D koszonom a valaszokat el mosolyodtam rajtuk :)
2019. nov. 7. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 12. Héten azt mondta a dr nő csak akkor mondja meg szerinte mi, ha megígérem hogy nem vásárolok kek/rózsaszín cuccokat ennek hatására. Megígértem azt mondta 70%, hogy fiú. Ezt később a prena és a 20 hetes uh is igazolta. Ha lány lesz az se baj, mert utalom a rózsaszínt úgyse vettem volna abbol szinte semmit. De valahogy a terhességem elejétől sosem gondolkodtam lányban. Nem bánnám ha lány lenne, de nekem valahogy egyértelmű volt, hogy csak fiam lehet.
2019. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Azert lehet felre nezni, mert valamikor a kukac helyett a zsinórt nezik annak, ha úgy helyezkedik. Nalunk viszont nem csak a kukacot, hanem alulról a zacsit lattam, egyértelműen. Később a labdat es a kukit is.
2019. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen nemü gyermeked lett és mit mondtak a vizsgálaton?
2021. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!