Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki nagyot csalódot...

Volt olyan aki nagyot csalódott amikor megmondták hogy fiú /lány lesz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

2.nak nagyon kislányt vártam.Az elsö is lány.Most semmiért sem adnám.Teljesen más mint a lányom,zabálni való....Ez a "csalóda´s"persze kb.1 órát tartott....

Mind 2 gyermekem imádom.

2010. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a párom bebeszéltehogy megszülessen, hogy lányunk lesz, aztán jött a valóság: kisfiút hordok a pocimban :) Először majdnem elsírtam magam, de pár nap alatt hozzászoktam a gondolathoz.
2010. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy volt, bár inkább fiút szerettem volna, ám párom nagyon lány párti, így amikor kiderült a 37. héten, h fiú ő nagyot csalódott!
2010. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom megmondani hogy milyen nemű a babám, de nincs konkrétan kikötve hogy melyiknek örülnék a legjobban.A párom azért szeretne fiút/azért vár jobban fiút hogy az apukámmal tudnának majd együtt kocsit szerelgetni.

szóval mi egyformán várjuk akár fiú lesz akár lány.Mindkét nemű babára való ruháink és babadolgok vannak már.

2010. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!