Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kaptok a táppénzt a...

Ti mikor kaptok a táppénzt a OEP-től egyszerre utalnak mindenkinek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom munkaltaton keresztul adtad le,onnantol ahogy beerkezett az igenyles elvileg 8 napjuk van ra.


Kb 4 evvel ezelott voltam tappenzen a lanyommal,akkor 21 napos hatarido volt erre. Mindig napra pontosan betartottak,soha nem utaltak elobb.


Most megint tappenzen vagyok terhesseg miatt,leadtam vasarnap az igenylest,es mondtak h hetfon beerkezett. Tegnap hivtam oket,hogy na mizu,kell e hianypotlas barmi,hat meg hozza se szagoltak. 😑😑😑

De hetfon letellik a 8 nap,ugyhogy lehet h holnap mar erdeklodni fogok,hogy miujsag van.

2019. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na fel is hivtam oket gyorsan 😅 tegnap meg semmi nem volt,ma mar feldolgozas alatt van.

Ha minden stimmel akkor hetfon mar utalniuk kell.

Tehat tartjak a 8 naptari napot

2019. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Október 29.en adtam le hívtam őket még semmi 😕 munkáltatom múlt hónapba is ült rajta
2019. nov. 7. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Haat akkor ne varj sok jot.

Lehet hogy a munkaltatod majd csak honap elejen adja le mindig,mikor berszamfejtes van,es akkor emiatt csuszhat a dolog.

Azert ripakodj rajuk,hogy csinaljak mar a dolgukat!!!


Nekem az a szerencsem,hogy en intezem a sajatomat a cegbe,kulonben nekem is szivas lenne

2019. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!