Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten Combit használhatom...

Canesten Combit használhatom terhesen?

Figyelt kérdés

Erős folyásom van, tisztasági betéten sárga. Viszont volt már híg tejszerű is, ami gomba tünete. Viszketés egyáltalán nincs. Tegnap a nemi szervem picit mintha halszagú lett volna. A dokim szerda este rendel leghamarabb, az még 5nap.

Lactofeelt multkor használtam, ugyanúgy maradt a folyás, ebből gondolom, hogy nem baci, inkább gomba lehet.



2019. nov. 9. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj el ügyeletre, ott írnak fel neked megfelelő készítményt. Ne kezelgesd magad.
2019. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A várandóssagom alatt négyszer használtam eddig Canesten Gynot, orvosi utasításra. Legutóbb is felírta, hogy ha szükséges lenne használjam, ha nem akkor pedig a 36. héten mindenképp.
2019. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hány hetes terhes vagy..? 12. Hét előtt úgy tudom nem ajánlott, utána szabad a canestent használni.

Ettől függetlenül nem árt ha orvos is lát

2019. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gomba az viszket. Terhesen amúgy van mindenféle folyás. Nem használnék erre canesten-t, megkérdezném a dokit.
2019. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, szerdán rendel a magándokim. Az ügyeletet felhívtam, elmondtam a panaszom, nem igazán érezték át..
2019. nov. 9. 14:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, tájékoztatásul: tegna voltam vérvételem és vizelet vizsgálaton, ma már fent volt ügyfélkapun az eredmény. Egy keresztes a baci és egy keresztes a fehérje. A nőgyógy. ügyeleten nem értették minek mentem, szerintük ez nem nagy baj. Az eredményem nézték meg, engem nem. Erről ennyit.
2019. nov. 9. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet Canestent használni, én telefonon beszéltem meg a dokimmal. Akkor darabos volt a folyásom és viszketett. Canestentől elmúlt, majd azóta folyamatosan van nagyon bő vizeskés folyásom, erre gyno-pevarilt irt fel. Szerintem ha nem viszketsz és nem darabos a folyás akkor várd meg a találkát a dokiddal
2019. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Elmondas alapjan candida fertozes Seexualis uton kaptad el. En megertem, hogy nem akarod, hogy a parod megtudja, hogy az asszonyka terhesen is felrejar, de az orvos ilyenkor letszukseg.
2019. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelő, nem kavartam félre, te beteg f. A. S. Z. És sosem volt kandidám, ha értenél a dolgokhoz tudnád, hogy terhes nőkön kötelező nemibetegség tesztet csinálni, ez rutin. Semmi nemi betegségem nincs. Meg is lepett volna:) azota eltelt x idő, kutya bajom. Idióta f. sz vagy.
2019. dec. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!