Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítseget szeretnék kérni...

Segítseget szeretnék kérni olyantol aki ert a hogorbekhez. Csak hosszabb ciklus vagy mas van a dologban?

Figyelt kérdés
Igyekeztem jelolni a mehnyaknyakot is, de elegge kezdo vagyok, nem mindig volt szamomra egyertelmu. Nagyjabol a ciklus 20-25 napjaig valtakozva volt kremes, kicsit szarazabb, es tojasheferjes, es a ciklus 30. napjan este alhasi fajdalmaim voltak, kis szurkalassal, viszont számottevő folyast nem tapasztaltam, most pedig kesik.Aminek orulok, de vajon van okom ra..?

2019. nov. 12. 11:14
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. nov. 12. 11:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,2 környékére tenném az ovud.Kérdés hány napos a luteális fázisod? Átlag 12-16 nap között van.Ha onnan számolod akkor még nem késik.De a hőd szépen fent van szóval bármi lehet.
2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is erre a ket napra gondoltam az ovut. Nagyon változó, a ciklushossz is, nemrég hagytam abba a fogamzasgatlot szóval.. Az elozo ciklusom 36 napos volt, de ott ovu utan kezdtem csak mérni, mert nem volt homerom. Akkor a legjobb megoldás várni, még bármi lehet.
2019. nov. 12. 11:53
 4/7 A kérdező kommentje:
A luteális fázisom olyan 12-13 körül volt az előző hónapban. Arról tudok leginkább nyilatkozni, még így csökevényes infok ismeretében is, mert előtte annyira nem foglalkoztam a dolgokkal. Akárhogy alakul annak is örülök, hogy úgy tűnik volt ovum.
2019. nov. 12. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Később volt ovud, tolódik a ciklusod. Ha minden szeretkezés bejelöltél abból kiindulva pedig eleve nem túl esélyes a terhesség.
2019. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán 1-2 alkalom maradhatott ki amit nem jelöltem, de ezek sem akkor történtek sajnos amikor számított volna, csak mégis bennem volt a mi van ha... Majd a következő ciklusban ;) koszonom a segítséget!
2019. nov. 12. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van! Drukkolok! :)
2019. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!