Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós/rosszullétes kismamák,...

Hányós/rosszullétes kismamák, titeket nem zavart, hogy nem tudtok megfelelően táplálkozni az elso hónapokban?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy mennyire fontos a kiegyensúlyozott táplálkozás, de akik rosszul vannak, hogyan oldjak meg ezeket?
2019. nov. 14. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Majd elmulik, aztán lehet pótolni, a baba megkapja az anyától igyis-úgyis a táplálékot. A terhes vitamin az anyukának van, nem a babának. :)

Én 17.hetig sokat hánytam. Naponta 2-4 alkalommal is akár.

A terhes vitamin is sokszor kijott.. Így pezsgotablettat ittam néha, jó hideg vízzel és így attól nem lettem rosszul.

2019. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. 5 hétig csak májkrémes kenyeret és almát ettem (minden mást kihánytam). Jelentem, mindketten túléltük. :D
2019. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Naná, hogy zavart, nem tudtam enni 7 hónapon keresztül. A lányom normális súllyal született, én fogytam le nagyon.
2019. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobban az zavar, hogy nem tudok kávézni és hogy teljesen megváltozott az ízérzékelésem, így a legtöbb dolognak más íze van mint a megszokott. A gyerek elveszi ami kell neki, a terhesvitaminok meg tartják bennem is a Szuszt míg jobb nem lesz. Bár érdekes, hogy a legtöbb dolog amit nem tudok megenni, mind az egészségtelen kategóriába tartozik. Nasik, édességek, vízen kívül bármi más inni való, főleg cukros üdítők. Tud válogatni a baba 🤷🏻‍♀️
2019. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhességem elejétől normálisan enni kb. a 4.hónaptól tudtam. Addig bármit ettem még a víz is visszajött. Sós perecen,ropin és gyerekeknek való dobozos,szívószálas dzsúszon éltem addig. Fogytam is jó sokat. A negyedik hónaptól kezdtem hízni, mivel elmúlt a rosszullét.
2019. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!