Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5 hetes leszek 2 nap...

Még csak 5 hetes leszek 2 nap múlva de ma nagyon fájt a gyomrom. Égett. Ez már a terhességtől van vagy vírus? És iszonyatosan puffadok.

Figyelt kérdés

Mit egyek vagy mit ne hogy ezt elkerüljem?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én is igy voltam, 5 kg-ot fogytam mert nem birtam enni szinte ugy fájt, narancs narancslé, paradicsom, nekem ezektől volt jobban, nem is mult el csak ahogy vettem maalox suspensiot, ez egy savlekötö folyadék amit terhesek is szedhetnek, azóta jó, és mostanra el is mult egyenlőre. probáld ki
2008. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Utánanézek. Ma nem is ettem semmi olyat amitől fájhatott volna. Azaz semmi savasat. Remélem elmúlik. Bár inkább ez mint a hányás :S :)
2008. nov. 17. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már 9 hetes kismami vagyok, de nekem még mindig iszonyatosan fáj a gyomrom, bár én nem szedek rá semmit. És már a mensi kimaradása előtt egy héttel már fájt. Úgyhogy kitartás!!!


Jó babavárást!!

2008. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!