Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HPV-vírus! SOS! Tapasztalat,...

HPV-vírus! SOS! Tapasztalat, tanács, bármi?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2, 2 és fél hónappal ezelőtt condylomák (apró szemölcsök) jelentek meg a nagyajkaimon. Elmentem vele a dokimhoz, aki azt mondta, hogy valami úton-módon elkaptam a HPV-vírust. Akkor a hüvelyemben még nem voltak szemölcsök, két héttel később azonban már igen.

Egy hónapja írt fel rá tüneti kezelést, amit nem kezdtem meg, mert utólag derült ki, miután elolvastam az ecsetelő tájékoztatóját, hogy az egyik hatóanyagra allergiás vagyok. A dokimhoz nem tudtam visszamenni eddig, mert szabin volt, most hétfőn kéne mennem.

Viszont ma este fürdésnél vettem észre, hogy a szemölcsök nyom nélkül eltűntek! (Legalábbis a külsők, a hüvelyemben nem turkáltam, elég ez a fertőzés, nem hiányzik még egy másik...) Még azelőtt, hogy elkezdtem volna a kezelésüket!

Ilyen megtörténhet? Vagy reménykedhetek abban, hogy nem is HPV volt?

Járt már így valaki? Vagy esetleg tapasztalat, vagy bármi?!

Sajnálom, de nagyon kétségbe vagyok esve, mert elkezdtem reménykedni, hogy ha mégsem HPV, akkor szülhetek természetes úton, nem lesz szükség a császárra!


2011. szept. 10. 22:15
1 2
 1/14 kabymaci ***** válasza:
100%
Szedtél orvosságot?
2011. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, semmit. Illetve igen, a héten vettem be egy nurofent, de előtte konzultáltam telefonon az egyik családi orvossal. Ezen az egy tablettán kívül semmi - se kenőcs, se semmi.
2011. szept. 10. 22:20
 3/14 kabymaci ***** válasza:
100%
Ez érdekes...Nekem is volt viszont én nem voltam terhes de szednem kellett erős immunerősítőt és utána kezdet nekem is magától elmúlni kenőcsöt én sem kaptam rá csak kúpot amit menstruáció után kellett használnom.Elég érdekes ez a Hpv szerintem ne hanyagold el, ha lesz a dokid azonnal menj vissza hozzá.
2011. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképpen a dokinál indítok, csak... jajj, olyan sz@r, hogy elkezdtem reménykedni, meg akaratlanul is beleélni magam, hogy mégsem lesz szükség császármetszésre... én, meg a hülye fejem.
2011. szept. 10. 22:28
 5/14 kabymaci ***** válasza:
100%
Majd kiderül hétfőn:) ne aggódj lehet semmi baj nincs már, nem kell rögtön a rosszra gondolni:) majd kérlek írd meg hogy mi volt a dokinál addig is vigyázzatok magatokra.:)
2011. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Mindenképp megírom, én is kíváncsi vagyok, mit mond!
2011. szept. 10. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak 3 éve az ajkaimon illetve mellettük ilyen szemölcsök ráadásul jó nagyok és nekem be is kellett feküdnöm a kórházba mert az ecsetelőtől nem múltak el elég gyorsan és altatás mellett leszedték.Én akkor a 26.hétben voltam és nekem is mondták hogy ha nem múlik el illetve ha újra előjönnek akkor császár... De nekem nem jöttek elő többet azóta sem most a 2 babával a 40.hétben vagyok ma és az egész terhességem alatt semmi fertőzésem nem volt :-) így már csak várjuk hogy kiakarjon végre bújni a leányzó a pocakból.. :-) Te hányadik hétben vagy?
2011. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt 3 éve,de "csak" a külsö részt támadta le!

Dokim leecsetelte,majd nekem kellett folytatni még 15 napig!

Nagyon fájt,mikor elkezdett a nyers hus ujra újulni!

Nálam nem tudták mitől jött,nagy valószinűséggel az akkori párom nagyon hűséges volt ....:(

Azóta tünetmentes vagyok,és semmi bajom !Kopp-kopp!!

2011. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi!Nekem 5 éve volt HPV vírusok a méhnyakon,csonkolásos műtétem volt,rendbe jött!


Tavaly nyáron pedig szintén ilyen szemölcsös dologgal rohantam a dokimhoz rémülten,mert hallottam hogy HPV vírus!

Hát a dokim mondta,hogy a HPV vírusnak 120 fajtája van,nem mindegyik agresszív,és veszélyes,többek között ez a szemölcsös se!

Kaptam egy ecsetelőt, 2NAP múlva nyoma se volt a szemölcsöknek!

Ha esetleg visszajön kérd ezt a dokidtól:

Condyline 5mg/ml

Nagyon bevált!

Mielőbbi gyógyulást!

38hkm

2011. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Nekem is méhnyakon volt és nekem is volt műtét. Azóta minden rendben van. Ha most minden rendben van, akkor a múlt ugye nem befolyásol semmit? Lehet természetes módon szülni? 10 hkm
2011. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!