Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájás/ égés ellen kinek...

Gyomorfájás/ égés ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Amiket próbáltam: graviscon, rennie, gyömbértea, menta tea, kamilla, citromfű tea, kóla, banán, alma, keksz, tej, szénsavas dolgok, könnyű levesek, és mégsem múlik el. Már nagyon el vagyok keseredve, 4hete tart folyamatosan. Nem enyhül, már az erőm is elhagy... 9hetes
2019. nov. 19. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem később kezdett el égni a gyomrom

A sáv marta a torkomat

Leginkább este lefekvésnél érzem, beveszek egy renniet. Nekem gyorsan és megfelelően hat.

Peobald meg kerülni a savas kajákat és a szensavas üdítőket is.

2019. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem égni szokott igy a terhesség vége felé általában estére de van hogy nappal is. Ha a Rennie nem használ (ami gyakori) akkor szalvusz víz,ez beszokott válni.
2019. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Horaires ***** válasza:
66%

Sajnálom, kitartást.

Nekem ami bevált: szép sorban elhagytam teljesen a nyers hagymát, fokhagymás ételeket, bármi csípőset, a gyorskajákat, és csökkentettem a csokit és a szénsavas dolgokat, este már nem nagyon ettem, illetve egész nap kisebb adagokat ettem többször. Ha éjjel nagyon nem bírtam akkor pufulecet, kekszet ettem, vagy puszta kenyeret, de csak pár falatot, mert ha túl sokat ettem akkor megint több termelődött, hogy azt megemésszem. Illetve ülve aludtam, hogy a gravitáció segítsen, de a végén már gyakran előfordult az is, hogy teljesen függőleges helyzetben, séta közben nyomult fel a gyomorsav.

2019. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Végigpróbáltam mindent, végül az orvos felírta a Ludea-t. Szinte azonnal vége lett a gyomorégésnek.
2019. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Lúgos víz
2019. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is csak a Ludea segített.
2019. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Dmben kapható fehér mandulapüré az enyhít valamennyit. Cukrozatlan, egy kanállal eszel. De őszintén megmondom én is a végén a ludeanál kötöttem ki, de nem tudom azt hányadik héttől írják fel, nekem egész terhesség alatt különben erős savam volt
2019. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Egy kanál szódabikarbóna!!! Engem az mentett meg a terhességem alatt!!
2019. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem már egyszeri nyers krumpli is elmúlasztotta. Egy apró krumplit karikáztam fel, és kB a felét ettem meg, az óta nincsenek problémák. A páromat is rá vettem nagy nehezen, mert ő is savas, és neki is segített, bár neki 2 naponta kell ismételni. Szívből ajánlom.
2019. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
WTF? 45?? Akkor egyetek mesterséges mérgeket, ha ennyi eszetek van, a gyereknek is jót tesz! 🙊
2019. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!