Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 hetes vagyok. Nincs semmi...

4+5 hetes vagyok. Nincs semmi tünetem. Még később lehet? Elsősorban a hányingerre gondolok. Nálatok mikor kezdődött?

Figyelt kérdés

de még mindjárt megjön érzés és mellfeszülés sincs.


csak a pozitív teszt egyedül, amiből tudom, hogy babát várok


2010. júl. 19. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Orulj neki, hogy ilyen konnyen viseled.Amiert nincsenek tuneteid, meg nem azt jelenti, hogy gond lenne.nagyon sokat ismerek, akik tunetek nelkul kihordtak a picit.Nekem kb a 6-7-ik het kornyeken jelentkezett eloszor a faradtsag, minden delutan aludnom kellett 1-2 orat, majd a hanyinger, az emelyges es a gyomoreges.Szerencsere a 12. het utan elmultak a tuneteim.

17+5 hetes pocakos

2010. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd ezután....!:-)

Nekem kb. 6-7 hetesen kezdődött a mellfeszülés, émelygés, hányinger. És a 10. hétig tartott.

2010. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok gratulalok a picihez!
2010. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

van még valami ami miatt aggódom:


15.dpo-n teszteltem először pozit - jól látható volt

és ma a 19.dpo-n és az alig egy árnyalattal lett erősebb


erről mit gondoltok?

olvastam, hogy pl. máhenkívülinél sokkal lassabban növekszik a hcg szintje. vagy mi lehet az oka?

2010. júl. 19. 09:00
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gratulációkat. bocs, hogy ilyen parás vagyok :)
2010. júl. 19. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj! Nálam 7. héttől, de azóta keményen szenvedek...
2010. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. A 7. hétig ha a teszt nem mutatja, rá sem jövök hogy újra terhes vagyok. Addig semmi de SEMMI tünet nem volt. A 7. héttől van reggelente, ill. ha üres a gyomrom, émelygés. De ha eszek akkor semmi bajom. A lányomnál már a nemvárt előtt sejtettem, mert olyan álomkór volt rajtam..és fájt a mellem. De most...még jó hogy csináltam a tesztet. :)

Ne aggódj, minden rendben, örülj neki hogy jól érzed magad!

2010. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is nagyon aggodtam, mert 4-5 hetesen nem volt tunetem. Na a hatodik héttol elo jott rendesen. Napi tobbszor hánytam, émelyegtem, nem ettem semmit, a mai napig sem vagyok kívános. A 16 hétben vagyok, de reggel még a hányás mindég megvan. Szerintem meg is marad.

Gratulálok!

2010. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam az első pillanattól megvolt a fáradtság, meg a mellfeszülés. Émelygés is volt, de hányni a múlt héten sikerült (8 hetesen és 2 naposan) először. Aztán még kétszer. Remélem ennyi volt. :)
2010. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött a hányinger és a 10. héttől hánytam is.
2010. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!